ВОЄННИЙ СТАН

Делегація з Бурштина відвідала Ладижин

Делегація з Бурштина відвідала Ладижин

Минулих вихідних делегація з міста Бурштина, на чолі з міським головою Василем Андрієшиним, перебувала з робочим візитом у місті Ладижині.

Під час зустрічі з в .о. міського голови Олександром Коломійцем бурштинці обговорили питання поглиблення подальшої співпраці Ладижинської та Бурштинської міських рад.

Делегація ознайомилась з роботою міської ради, місцевих комунальних підприємств та мала змогу помилуватися красою Дендрологічного парку «Ладижинський гай».

Також була налагоджена співпраця із волонтеркою Даною Арнольд із Німеччини, котра передала два слухові апарати Rexton для потреб жителів громади із вадами слуху.

«Це чудове місто, у котрому дуже добре налагоджена робота міської ради, місцевих комунальних підприємств, установ позашкільної освіти та  різноманітних соціальних служб і громадських організацій. Бурштину потрібно брати з Ладижина приклад» – зазначив Василь Андрієшин.

Попередній «Реагування на кризу в Україні», яким передбачено грошові виплати для внутрішньо переміщених осіб в період опалювального сезону з метою підтримки найбільш вразливих верств населення згідно наступних категорій

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

понеділок: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-13:00
вівторок-четвер: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-12:45
п’ятниця: 08:00-15:00
обідня перерва – 12:00-12:45
Субота – неділя: вихідний

Бурштинська міська рада © 2023. Всі права захищено