ВОЄННИЙ СТАН

Деклараційна кампанія 2016 року триває

Деклараційна кампанія 2016 року триває

news-imageГоловне управління ДФС в Івано-Франківській області нагадує, кампанія декларування у 2016 році має свої відмінності від попередніх років.

Зміни внесені до Податкового кодексу України щодо поширення на фізичних осіб порядку оподаткування доходів військовим збором передбачають визначити за результатами 2015 року у річній декларації податкові зобов’язання як з податку на доходи фізичних осіб, так і з військового збору.

Звертаємо увагу, що декларування доходів у 2016 році фізичні особи – платники податків здійснюють за новою формою декларації, яка затверджена наказом Міністерства фінансів України від 02.10.2015 №859, цим наказом затверджена також Інструкція щодо заповнення податкової декларації про майновий стан і доходи.

Нагадаємо, громадяни, яким необхідно подати річну декларацію про майновий стан і доходи за 2015 рік, мають право до 1 березня звернутися з запитом до органу фіскальної служби з проханням надати роз’яснення щодо заповнення такої Декларації. Така послуга надається заявнику безоплатно. Податкова декларація про майновий стан і доходи, отримані громадянами у 2015 році, подається до 1 травня 2016 року за податковою адресою, тобто за місцем реєстрації згідно з паспортними даними.

Громадяни, які бажають скористатися правом на нарахування податкової знижки мають право надавати річну податкову декларацію протягом всього поточного року – включно по 31 грудня 2016 року.

 

Відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністрації
Опубліковано 24.02.2016 року

Попередній Фонд Енергоефективності забезпечить економію від загального споживання газу майже вдвічі

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Бурштинська міська рада © 2022. Всі права захищено