ВОЄННИЙ СТАН

Cемінар вчителів географії в Бурштинській ЗОШ №1

Cемінар вчителів географії в Бурштинській ЗОШ №1

27 квітня 2018 року на базі Бурштинської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 відбулося засідання міського методичного об’єднання вчителів географії, економіки і природознавства. Учасники засідання відвідали урок географії у 10 класі на тему «Глобальні проблеми людства.  Роль світової громадськості в розв’язанні глобальних проблем людства», який провела вчитель географії Вербовська Оксана Омелянівна.

Помиляється той, хто увірував, що люди отримали цей світ у спадок від батьків та дідів – насправді ми просто позичили його у своїх дітей та онуків. Саме тому вчитель поставила перед собою та учнями мету –  систематизувати знання про глобальні проблеми людства та проаналізувати причини їх виникнення та шляхи розв’язання.

Для проведення цього уроку Вербовська О.О. обрала нетрадиційну форму – урок-симпозіум, це був «Саміт Великої сімки». Десятикласники були представниками найрозвинутіших країн світу, які шукають шляхи вирішення найбільш актуальних проблем сьогодення: проблеми війни і збереження миру та екологічної проблеми.

На уроці вчитель послідовно викладала матеріал відповідно до теми, для досягнення поставленої мети використала міжпредметні зв’язки, ІКТ технології, що є невід’ємною вимогою сучасності.

Гарний настрій гостям подарувала екологічна агітбригада «Зелені долоньки» своїм виступом «Раціональне природокористування».

Під час круглого столу з питання «Сучасний урок – спільна творчість педагога й учнів» вчителі географії мали можливість обмінятись досвідом роботи щодо пошуку та застосування різноманітних педагогічних форм, методів, прийомів, які дають можливість активізувати навчальну діяльність учнів на уроках географії та в позаурочний час, ефективно розвивати їхні творчі здібності.

Відділ освіти і науки Бурштинської міської ради

Попередній Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів Державне підприємство “Агенство з ідентифікації і реєстрації тварин”

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Бурштинська міська рада © 2022. Всі права захищено