Бурштинці відзначили День Державного прапора

Бурштинці відзначили День Державного прапора

prapor_foto_prapor23 серпня 2015 року у Бурштині відзначали День Державного Прапора, який саме в останні два роки став для кожного українця символом свідомості, символом непокори, символом гідності.

О 9:00 год. відбулася церемонія підняття Прапора і вперше на площі біля приміщення Бурштинської міської ради, на вулиці Січових Стрільців замайоріло синьо-жовте полотно.

Декан Бурштинського деканату Івано-Франківської єпархії УГКЦ о. Дмитро Шмігель освятив Прапор, а міський голова та народні колективи міста привітали громаду із цим важливим для України святом.

Окрім урочистої церемонії підняття прапора, в цей день вже традиційно за ініціативи молодіжної громадської організації “Молоіжний націоналістичний конгрес” була організована поїздка до гори Говерли, на яку близько 100 мешканців Бурштина винесли український прапор і там освятили його. На висоті 2061 м звучав гімн України, ” Заповіт” Т. Шевченка чотирма мовами,  линуло “Боже Великий, єдиний, нам Україну храни”. З освячений Прапором, 24 серпня відбудеться парад вишиванок.

Більше фото на офіційній сторінці в Facebook

Попередній Просвітянський табір Андрея Шептицького—чотири дні радості та спілкування з Богом

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

Понеділок – четвер: 08:00 – 17:15
П’ятниця: 08:00 – 16:00
Обідня перерва: 12:00 – 13:00
Субота – неділя: вихідний

В розробці

Бурштинська міська рада © 2021. Всі права захищено