ВОЄННИЙ СТАН

Бурштинці відзначили День Державного прапора

Бурштинці відзначили День Державного прапора

prapor_foto_prapor23 серпня 2015 року у Бурштині відзначали День Державного Прапора, який саме в останні два роки став для кожного українця символом свідомості, символом непокори, символом гідності.

О 9:00 год. відбулася церемонія підняття Прапора і вперше на площі біля приміщення Бурштинської міської ради, на вулиці Січових Стрільців замайоріло синьо-жовте полотно.

Декан Бурштинського деканату Івано-Франківської єпархії УГКЦ о. Дмитро Шмігель освятив Прапор, а міський голова та народні колективи міста привітали громаду із цим важливим для України святом.

Окрім урочистої церемонії підняття прапора, в цей день вже традиційно за ініціативи молодіжної громадської організації “Молоіжний націоналістичний конгрес” була організована поїздка до гори Говерли, на яку близько 100 мешканців Бурштина винесли український прапор і там освятили його. На висоті 2061 м звучав гімн України, ” Заповіт” Т. Шевченка чотирма мовами,  линуло “Боже Великий, єдиний, нам Україну храни”. З освячений Прапором, 24 серпня відбудеться парад вишиванок.

Більше фото на офіційній сторінці в Facebook

Попередній Просвітянський табір Андрея Шептицького—чотири дні радості та спілкування з Богом

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Бурштинська міська рада © 2022. Всі права захищено