Бурштинці на конкурсі

osvityani-890x395

Бурштинці на відкритті VІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка
6 жовтня у Івано-Франківському обласному ліцеї-інтернаті для обдарованих дітей із сільської місцевості відбулися урочистості з нагоди відкриття VІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.
У конкурсі активну участь взяли учасники військово-патріотичного об’єднання «Україна молода» під керівництвом Л. Піцун, заступника директора з виховної роботи Бурштинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3.
З великою майстерністю і творчим вмінням було продемонстровано епізоди з української історії від козаччини до сучасності. Матеріал був переплетений сторінками із життя і творчості Т. Г. Шевченка. Софія Терлецька у своєму виконанні подарувала слухачам пісню «Батькова сорочка».
Відділ освіти і науки Бурштинської міської ради хоче висловити велику подяку Піцун Л. В. і Марцініву І. Д. за цікаво підготовлену літературно-музичну композицію. Учням: Нагірняку Юрію, Пінькевичу Василю, Мазуру Мар’яну, Кравцю Ждану, Гринюку Віталію, Кліщ Світлані, Терлецькій Софії, Карвацькому Миколі, Круцик Анастасії бажаємо творчої наснаги, великих здобутків на навчальній ниві. Ми хочемо, щоб ви і надалі успішно брали участь у різних конкурсах, концертах, фестивалях і тим самим прославляли наше місто й стимулювали інших школярів до цікавого життя.

Бурштинський вісник
Опубліковано 13.10.2016 року

Попередній У Бурштині розпочався опалювальний сезон

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

Понеділок – четвер: 08:00 – 17:15
П’ятниця: 08:00 – 16:00
Обідня перерва: 12:00 – 13:00
Субота – неділя: вихідний

В розробці

Бурштинська міська рада © 2021. Всі права захищено