Бурштинський муніципальний оркестр взяв участь у святі духової музики у м. Долина

Бурштинський муніципальний оркестр взяв участь у святі духової музики у м. Долина

9 червня у м. Долина відбувся lll Міжнародний фестиваль духових оркестрів “Сурми гір 2019”, в якому взяв участь Бурштинський муніципальний оркестр та ще 6 міст України (Київ, Львів, Івано-Франківськ, Калуш, Тернопіль, Луцьк), а також учасники з Польщі. Фестиваль успішно діє на території Долинщини протягом останніх семи років.

Розпочався захід урочистим  марш-парадом усіх оркестрів-учасників центральними  вулицями міста до парку . На  сцені, традиційно, зазвучали у спільному виконанні усіх учасників фестивалю Гімн України та Гімн Європи, а також твори А. Сапелюка «Повстанський марш» та Теда Хаггенса «Fascinating Drums».

Концертні програми кожного колективу  вражали глядачів не лише яскравою, різножанровою музикою, але і  ефектними шоу-дефіле.

За словами директора фестивалю Ярослава Скаб’яка, визначальною метою фестивалю є популяризація й розвиток духового та хореографічного мистецтва, збагачення культурної спадщини нашого міста, зміцнення міжнародних культурних зв’язків. Окрім того – обмін досвіду між колективами,  пошуки нових форм творчої активності і створення нових мистецьких традицій.

Світлина від Володимира Доценка.

Світлина від Володимира Доценка.

Попередній Обсяг реалізованої промислової продукції підприємствами області у січні–квітні 2019 року

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

Понеділок – четвер: 08:00 – 17:15
П’ятниця: 08:00 – 16:00
Обідня перерва: 12:00 – 13:00
Субота – неділя: вихідний

В розробці

Бурштинська міська рада © 2021. Всі права захищено