БУРШТИНСЬКІ ВОЇНИ АТО У КРЕХОВІ

krehiv-890x395

На завершенні року, в часі посту та напередодні свят і дня св. Миколая, воїни АТО м.Бурштина здійснили унікальну паломницьку подорож до Крехівського монастиря св.Миколая, який є великим відпустовим центром.
Перша історична згадка про поселення Крехів датується 1456 роком. Саме тут, в монастирі св.Миколая, знаходиться чудотворна ікона святого Миколая і Богородиці, тому мали добру нагоду скласти подячні молитви Богові, помолитися перед образом св.Миколая, також відслужити панахиду загиблим побратимам.
Будучи тут, відчули інший світ, інший простір; забули всі свої домашні клопоти, відчули як відновлюються фізичні і духовні сили, а дух наповнюється благодаттю, миром та глибоким спокоєм. Щирість, турбота єгумена монастиря о.Івана, брата Корнилія та інших братів-василіян були вражаючими. Скільки любові, тепла і уваги – це було справжнім подарунком для всіх нас!!!
Щойно приїхавши на територію Крехівської обителі єгумен монастиря о.Іван уже зустрічав усіх нас безмежними привітаннями. Надзвичайно смачний гарячий обід, розповіді брата Корнилія про історію монастиря, подарунки-образочки , молитовники, пісня від братів-василіян, все наскільки було сердечно, що викликало багато емоцій, любов, доброту і велику подяку.
Опісля обіду брат Корнилій зробив екскурсію у лісі, де є скелі з печерами. Табличка на ній сповіщає, що саме тут оселилися перші ченці, які заснували монастир святого Миколая і тут колись проживали монахи . Далі пішли до чудотворного джерела Богородиці, яке має цілющі властивості.
Наповненіі емоціями, глибоким миром і Божою благодаттю з радістю на серці поверталися додому. Дякуємо Богові за таку прекрасну поїздку, де ми знову мали можливість уже вкотре зібратися (навіть родинно), бути разом в одному дусі і в одній команді воїнів АТО м.Бурштин.
Щиросердечно дякуємо всім отцям-василіянам і братам; Низький уклін єгумену монастиря о.Івану за теплоту і надзвичайну турботу!!! Складаємо подяку директору п.Андрію Шувару, директору БУТЕС ДТЕК за допомогу транспортом, а також п.Лідіі Васечко за турботу і клопітку допомогу в організаціі усіх поїздок для воїнів АТО.
Усім волонтерам, спільноті “Твори Добро”, жертводавцям – велике спасибі! Дякуємо Богові за все.
Воїни АТО м.Бурштин.
krehiv1 krehiv2
Бурштин NEWS
Опубліковано 19.12.2016 року
Попередній У Бурштині обрали нового голову федерації футболу

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

Понеділок – четвер: 08:00 – 17:15
П’ятниця: 08:00 – 16:00
Обідня перерва: 12:00 – 13:00
Субота – неділя: вихідний

В розробці

Бурштинська міська рада © 2021. Всі права захищено