Бурштинські баскетболістки – другі у області

Бурштинські баскетболістки – другі у області

Минулої п’ятниці у спортивному залі Бурштинського енергетичного коледжу відбувались зональні змагання з баскетболу серед учнів шкіл у рамках учнівської спартакіади. Такі змагання, за словами начальника Івано-Франківського обласного відділення  комітету з фізичного виховання та спорту Михайла Стефанківа, проходять раз на чотири роки.

1Цього разу у групі з бурштинськими баскетболістками (а у команді було четверо представниць гімназії, та по двоє дівчат із другої та третьої школи міста) мали змагатись дівчата із Рожнятева, Болехова та Галича, проте рожнятівські баскетболістки на турнір не приїхали. Тож серед трьох команд бурштинки були кращі і вибороли право змагатись у другому турі спартакіади.
Власне другий тур відбувся у обласному центрі у середу,  Бурштинки, під керівництвом Богдана Васильовича Полозяка, змагалися уже з командами з Тисмениці, Городенки та Івано-Франківська.
Перемігши перших та других, проте зазнавши травм, дівчата поступились представникам з обласного центру. Тож саме Івано-Франківська команда представлятиме нашу область на загальноукраїнському рівні.
Вразив обласного гостя  високий рівень організації змагань у Бурштині. «Так спортивні ігри у нас в області майже ніхто не організовує» – зазначив Михайло Федорович.

1 2 3

Вітали учасників змагань у Бурштині заступник міського голови Надія Кицела та спеціаліст відділу молоді та спорту Галина Олексин.
З музичними номерами виступили Софія Терлецька, Роман Медвідь, та дітки з НВК, які виконали композицію «Перлина-Україна».

Джерело “Бурштинський вісник
Опубліковано 24.02.2016 року

 

Попередній КП «Житловик» вкотре прибрав територію біля гаражів в урочищі «Глинище»

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

Понеділок – четвер: 08:00 – 17:15
П’ятниця: 08:00 – 16:00
Обідня перерва: 12:00 – 13:00
Субота – неділя: вихідний

В розробці

Бурштинська міська рада © 2021. Всі права захищено