ВОЄННИЙ СТАН

Бурштинська територіальна громада мала змогу пізнати особистість планетарного масштабу – Патріарха Йосифа Сліпого.

Бурштинська територіальна громада мала змогу пізнати особистість планетарного масштабу – Патріарха Йосифа Сліпого.

“Заповіт” Й. Сліпого – дороговказ та орієнтир. Нам потрібно дати своє власне свідчення отої Божої дії в нашому житті, як він дав свідчення в своїм житті. І саме така відповідь буде гідною відповіддю на його приклад, який має нас надихати. Мусимо собі сказати, якщо він зумів, значить зможемо і ми”, зазначає Марія Горяча.

У День Героїв Небесної Сотні, у день річниці боїв за Дебальцеве Бурштинська територіальна громада мала змогу пізнати особистість планетарного масштабу – Патріарха Йосифа Сліпого. Їх об’єднує – незламність українського духу та щира віра в Україну.

Конференція “СПОМИНИ” була організована до 130-ліття від дня народження Патріарха Йосифа Сліпого Сестрами Чернечої родини Воплоченого слова, Бурштинською міською радою, “Молодою Просвітою” м. Бурштин.

Доповідачі: п. Марія Горяча, професор кафедри богослов’я УКУ, доктор богослов’я, кандидат політичних наук зі спеціальності “політичні інститути та процеси”; с. Марія Зарваницька, настоятелька Бурштинського монастиря розповідали про діяльність і сентенції Йосифа Сліпого, його тернистий життєвий шлях та попри все любов до Бога і України.

В ПК “Прометей” панувала доброзичлива та щира атмосфера, яку доповнила виставка, надана Інститутом Історії Церкви УКУ. На 10 -ти стендах зібрано свідчення різних життєвих етапів Й. Сліпого.

“Не лякайтеся труднощів і перепон, бо з нами Бог. Вірте у велике і світле майбутнє Української церкви і народу…” Й. Сліпий

Попередній Сьогодні на площі Героїв УПА, у м. Бурштин відбулося віче з нагоди відзначення Дня Героїв Небесної Сотні

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Бурштинська міська рада © 2022. Всі права захищено