ВОЄННИЙ СТАН

Бурштинська міська рада підтримала Всеукраїнську акцію «День вишиванки»

Бурштинська міська рада підтримала Всеукраїнську акцію «День вишиванки»

День вишиванки – всеукраїнське свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого одягу. Основна мета заходу – це збереження українських цінностей та їх популяризація серед молоді та населення держави загалом. Щороку День вишиванки відзначають третього четверга травня.
Ідея відзначати «День вишиванки» виникла у 2006 році. Тоді кілька студентів й викладачів Чернівецького національного університету одягнули вишиванки й влаштували флешмоб. Сьогодні «День вишиванки» набув міжнародних масштабів. Свято підтримують українці та прихильники нашої Держави по всьому світу.
Сьогодні, 18 травня, працівники Бурштинської міської ради підтримали Всеукраїнську акцію «День вишиванки» і традиційно одягнули на роботу вишиванки, чим висловили свою національну і громадянську позицію, культурну освіченість і духовну свідомість.
На головній площі міста відбувся святковий флешмоб за участі учнів Бурштинської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3.
Вишиванка – це генетичний код кожного із нас. Це національна святиня, яка символізує собою і несе в собі духовне багатство, високу мудрість і традиційний зв’язок багатьох поколінь – зв’язок, що не переривається віками. Цього року День вишиванки – свято національної єдності. Воно вкрай важливе саме сьогодні, адже показує, – українці єдині, а отже, незборимі.

IMG_1326 IMG_1330 IMG_1333 IMG_1344 IMG_1346 IMG_1347 IMG_1365 IMG_1366 IMG_1369 IMG_1370 IMG_1373 IMG_1379 IMG_1383

Організаційний відділ
Опубліковано 18.05.2017 року

Попередній КП “Житловик” вчасно ліквідує пориви після оприсування тепломережі міста

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Бурштинська міська рада © 2022. Всі права захищено