ВОЄННИЙ СТАН

Бурштинська команда зайняла І місце в зональному турнірі з гри “Що? Де? Коли?”

Бурштинська команда зайняла І місце в зональному турнірі з гри “Що? Де? Коли?”

CAM0158812 березня 2015 року у приміщенні Калуського коледжу економіки, права та інформаційних технологій ІФНТУНГ відбувся І зональний етап обласного інтелектуального турніру серед молоді з гри «Що? Де? Коли?», організований управлінням молоді і спорту Івано-Франківської обласної державної адміністрації, управлінням у справах сім’ї, молоді, фізкультури та спорту м. Калуш спільно з Івано-Франківським Клубом кмітливих.

У турнірі взяли участь представники молодіжних громадських організацій, органів молодіжного студентського самоврядування, учні та студенти закладів всіх рівнів акредитації віком до 28 років з Рожнятівського, Долинського, Рогатинського, Калуського районів та міст Калуша, Болехова, Бурштина. Зокрема, Бурштин представляла команда Бурштинської гімназії, яка і перемогла у місцевому турнірі інтелектуальної гри “Що? Де? Коли?”.

Метою турніру є популяризація серед молоді різноманітних способів дозвілля з інтенсивною інтелектуальною спрямованістю, створення умов, що сприяють всебічному розвитку молоді, розширенню світогляду, ерудиції, освітнього та естетичного виховання його учасників.

Незмінним ведучим турніру був президент Івано-Франківського Клубу кмітливих Володимир Макаров, який підготував учасникам надзвичайно цікаві питання з історії, культури, літератури, фольклору, географії та ін. Загалом турнір пройшов в дружній атмосфері. Учасники намагалися максимально продемонструвати усі свої інтелектуальні вміння та навички повною мірою.

В напруженій боротьбі з кількістю 17 балів перше місце здобула команда «Це! Там! Тоді!» з міста Бурштин, друге місце (12 балів) поділили між собою команда «Квест» Долинського району та команда «Феміда» Рогатинського району.

ІІ та ІІІ зональнальні етапи відбудуться цього місяця в місті Тисмениці та Коломиї. У фінал чемпіонату, який пройде в квітні в м. Івано-Франківськ, проходять дві команди із кожної зони.

Попередній Міський голова П. Курляк взяв участь в обговоренні ЗУ “Про добровільне об’єднання громад”

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

понеділок: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-13:00
вівторок-четвер: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-12:45
п’ятниця: 08:00-15:00
обідня перерва – 12:00-12:45
Субота – неділя: вихідний

Бурштинська міська рада © 2023. Всі права захищено