Бурштин зібрав друзів на Великодні фестини!

Бурштин зібрав друзів на Великодні фестини!

Сьогодні, 5 травня  у Бурштині за участю 16 навколишніх громад відбулося свято “Великодні фестини”.

“Бурштин вкотре збирає друзів! Ми сьогодні, в Провідну неділю разом з нашими сусідами, територіальними громадами вітаємо усіх у місті Бурштині на Великодніх фестинах, де кожна громада представляє свою самобутню культуру, звичаї і традиції. Я щиро дякую усім учасникам, бажаю натхнення, добра, миру, зі святом вас! Христос Воскрес!”привітала учасників та гостей свята міський голова Роксолана Джура.

Незважаючи на дощову погоду, в центрі міста панувала душевна атмосфера. Фольклорні номери усіх учасників були представлені народними танцями, піснями та гаївками. Щирі і талановиті виступи справили неабияке враження на глядачів, які дякували усім артистам бурхливими оплесками.  Наприкінці свята відбулося цікаве дефіле етнічних костюмів кожної громади.

В рамках проведення фестин, в Центрі громадської активності була організована виставка великих писанок та інших мистецьких атрибутів Великодніх свят кожної сільської ради та міст Рогатин, Галич і Бурштин. На центральній площі та на алеї ім. А. Шептицького було розміщено цікаві Великодні фотозони для дітей і дорослих.

Сьогоднішній фестиваль ще раз підтвердив, що незважаючи ні на що, завжди буде вічною українська мова, українська пісня, буде вічною українська вишивана сорочка, українська культура та залишаться вічними чудові українські звичаї! Сподіваємося, що кожен пішов додому в гарному, святковому настрої, з вірою та любов’ю у серці.


Організаційний відділ

Поділитися статтею

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

понеділок: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-13:00
вівторок-четвер: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-12:45
п’ятниця: 08:00-15:00
обідня перерва – 12:00-12:45
Субота – неділя: вихідний

Бурштинська міська рада © 2023. Всі права захищено