Бурштин веде переговори з іноземним інвестором, німецькою компанією «Leoni AG»

Бурштин веде переговори з іноземним інвестором, німецькою компанією «Leoni AG»

30 серпня в приміщенні Бурштинської міської ради відбулась зустріч міського голови Роксолани Джури з представниками  німецької компанії “Leoni AG”, на якій обговорювалось питання можливості спорудження нового заводу на території «Індустріального парку». У зустрічі брали участь  Дмитро Романюк, координатор регіонів Офісу залучення інвестицій у Києві, Андрій Іваськів, депутат обласної ради, Денис Шмигаль, в.о. директора ВП ДТЕК Бурштинська ТЕС, представники виконавчого органу міської ради.

У ході  зустрічі представники німецької компанії розповіли присутнім про те, що західний регіон розглядається як один із перспективних майданчиків будівництва нового заводу: по-перше, це безпековий фактор, більша віддаленість від східних кордонів,  по-друге, це логістична наближеність до ринків Європейського Союзу. Автомобільна промисловість є головним клієнтом, для якого “Leoni AG” розробляє і виготовляє високоякісну продукцію — комплексні бортові системи з інтегрованою електронікою.

Більш детально представники зупинилися на формуванні банку робочого персоналу, резюме зайнятого та незайнятого населення прилеглого регіону та акцентували увагу на тому, якою має бути структура персоналу. Одна із головних вимог: це достатня кількість кваліфікованих працівників, які б мали змогу доїжджати на роботу. Обговорено рівень заробітної плати, пакет соціальних умов та гарантій для  працівників заводу. Єдине чого ми очікуємо – це рішення керівництва компанії (правління компанії, яке знаходиться в Німеччині) щодо вибору регіону, яке мають прийняти уже впродовж місяця.

За словами Роксолани Джури, міського голови,  місто Бурштин славиться кваліфікованими кадрами та робочою силою, але з певних економічних обставин частина людей шукає свою долю і вирішення матеріальних проблем за кордоном. Тобто, робочі руки є, бажання працювати є, талановиті люди теж є – немає тільки підприємств, де вони могли б бути задіяні. Тих самих компаній, які працюють у Польщі, Німеччині, інших країнах, які наших людей беруть на роботу. Пошук інвестора не є легким і швидким, ми сповненні почуттям очікувань, наше завдання зробити сьогодні, щоб серйозний бізнес-підприємство – увійшов у наш населений пункт, розвивався, сплачуючи податки до місцевого бюджету.

За словами Дениса Шмигаля, в.о. директора ВП ДТЕК Бурштинська ТЕС, це хороша нагода для території міста Бурштина щодо залучення такого потужного інвестора. А також зазначив, що компанія “Leoni AG” не буде конкурувати з підприємством ВП ДТЕК Бурштинська ТЕС у славному місті-енергетик, а тільки сприятиме створенню соціальному клімату для сімей мешканців регіону. На думку Дениса Шигаля, такий приклад, як компанія “Leoni AG”, де буде працевлаштовано 3500 працівників, буде заставляти бурштинців повертатися до власних домівок.

Під час зустрічі також було обговорено питання щодо можливостей підключення до існуючих мереж технічної інфраструктури.

Довідка: в Україні “Leoni AG” працює у Львівській області з 2003 року – завод було збудовано за рекордно короткий час — 11 місяців. Також компанія збудувала заводи у Коломиї та Стрию.

За словами представників компанії, завод зможе запрацювати вже з початку 2018 року і вже через рік згідно з оптимістичними планами, кількість працівників становитиме близько 3500 чоловік.

1IMG_0003 IMG_0001 IMG_0004

Організаційний відділ
Опубліковано: 04.09.2017 року

 

Попередній Стан виплати заробітної плати на підприємствах, в установах, організаціях міст і районів області станом на 1 серпня 2017 року

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

Понеділок – четвер: 08:00 – 17:15
П’ятниця: 08:00 – 16:00
Обідня перерва: 12:00 – 13:00
Субота – неділя: вихідний

В розробці

Бурштинська міська рада © 2021. Всі права захищено