Благоустрій міст і сіл області – це не одноразова акція до великодніх свят

Благоустрій міст і сіл області – це не одноразова акція до великодніх свят

news-image
Привабливий вигляд територій населених пунктів області, доріг, придорожніх смуг, лісів є важливим для мешканців та гостей краю. Щороку облдержадміністрація видає розпорядження про проведення в області заходів з благоустрою територій та всеукраїнської акції «За чисте довкілля». Про виконання цьогорічного розпорядження на засіданні колегії доповів заступник голови ОДА Валерій Крецул.

Посадовець повідомив, що робочою групою  облдержадміністрації  було здійснено об’їзд усіх районів області з метою перевірки практичного втілення цих завдань на місцевому рівні.

Утримання в належному санітарному стані територій позитивно відзначено в Богородчанському, Снятинському та Коломийському районах. Натомість в Калуському, Тисменицькому, Рогатинському, Городенківському ситуація щодо організації благоустрою територій потребує покращення.

Проблему створюють стихійні і несанкціоновані сміттєзвалища в придорожніх смугах та лісосмугах. Засмічення побутовим і будівельним сміттям часто зустрічається на околицях сіл і міст краю, є випадки, коли сміття з одного населеного пункту везуть до іншого.

Голова облдержадміністрації Олег Гончарук констатував той факт, що у районах на сьогодні належним чином не виконали розпорядження облдержадміністрації і, відповідно, роботу з благоустрою територій краю треба визнати незадовільною. «Для того, щоб прибрати на узбіччях доріг, біля кладовищ, у лісі не треба сміттєпереробного заводу чи багато фінансових затрат, – наголосив очільник області. – А прибирання – це не одноразова акція до великодніх свят. Організовувати заходи з благоустрою треба щотижнево і щомісячно».

Олег Гончарук доручив головам райдержадміністрацій спільно з дорожніми службами вжити заходів щодо усунення виявлених недоліків та наголосив, що стан благоустрою в районах області постійно вивчатиметься керівництвом ОДА.

Відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністрації
Опубліковано 07.04.2017 року

Поділитися статтею

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

понеділок: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-13:00
вівторок-четвер: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-12:45
п’ятниця: 08:00-15:00
обідня перерва – 12:00-12:45
Субота – неділя: вихідний

Бурштинська міська рада © 2023. Всі права захищено