ВОЄННИЙ СТАН

Більше 920 мільйонів гривень забезпечила до бюджету Івано-Франківська митниця ДФС

Більше 920 мільйонів гривень забезпечила до бюджету Івано-Франківська митниця ДФС

news-imageЗа сім місяців 2016 року суб’єкти зовнішньоекономічної діяльності сплатили Державного бюджету 924,4 млн грн митних платежів. Це на 58,9 млн грн більше, ніж за аналогічний період 2015 року. Лише у липні 2016 року митницею забезпечено надходження митних платежів у сумі 165,6 млн гривень. Про це на засіданні Колегії Головного управління ДФС в Івано-Франківській області повідомив т. в. о. начальника відділу адміністрування митних платежів Івано-Франківської митниці ДФС Ігор Курус.

За його словами, позитивна динаміка у надходженнях забезпечена, зокрема, за рахунок податку на додану вартість – 818,7 тис. грн, акцизного податку – 33,9 тис. грн, мита – 70,5 тис. гривень.

Крім цього, в результаті вжитих заходів по контролю за достовірністю декларування та повнотою бази оподаткування, додаткові надходження у звітному періоді склали майже 29 млн грн, з них 26,2 млн грн отримано в результаті коригування митної вартості, 1,8 млн грн – як наслідок класифікаційної роботи, 945 тис грн – від контролю за визначенням країни походження товарів.

Товарообіг за сім місяців поточного року склав майже 435,7 млн дол. США, що на 10 відс. більше, ніж в аналогічному періоді минулого року. За вказаний період імпортерами ввезено товарів на 211,6 млн дол. США, в той же час на експорт оформлено вантажів вартістю 224,1 млн дол. США.

Також на засіданні підведено підсумки роботи територіальних органів ДФС в області за сім місяців п.р., обговорено питання щодо стану справ адміністративного оскарження та супроводження справ у судах, стану запобігання та протидії корупції у податковій та митних сферах та напрацьовано перспективи виконання доведених завдань в серпні п.р.

Відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністрації
Опубліковано 22.08.2016 року

Попередній Військова служба за контрактом

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Бурштинська міська рада © 2022. Всі права захищено