Бійці АТО та їхні сім´ї можуть лікуватися за державними програмами

Бійці АТО та їхні сім´ї можуть лікуватися за державними програмами

news-imageПід керівництвом директора департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Мирона Матейка, начальника відділу ДОЗ ОДА з медицини катастроф, мобілізаційної роботи та спеціальних питань Марії Бойко, головного спеціаліста сектора в Івано-Франківській області Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції Мирослава Кріля відбулася нарада з відповідальними особами в лікувально-профілактичних закладах щодо медичного супроводу бійців.

У заході взяли участь координатори обласного центру допомоги учасникам АТО Наталія Сербин і Вероніка Дичковська.

Було обговорено питання, які стосуються організації медичної служби щодо диспансерного спостереження і лікувального процесу учасників АТО та демобілізованих, а також напрацьовано спільний механізм щодо їхнього обслуговування.

Як зазначила Марія Бойко, від березня 2014 року було введено в дію, відповідно до кожного медичного закладу, клінічний маршрут для військовослужбовців, який постійно оновлювався та доповнювався. У кожній центральній районній лікарні ведеться медичний паспорт учасника антитерористичної операції, в якому є повна інформація про бійця, а саме де знаходиться він на даний час, де проживає, скільки разів звертався за медичною допомогою, коли він був госпіталізований тощо.

Під час зустрічі неодноразово наголошувалося, що тільки сім’ї загиблих учасників бойових дій та самі ж бійці можуть лікуватись за державними програмами, всі інші лікуються в порядку загальної черги та на загальних основах.

Також було запропоновано залучити військкомати до співпраці, а саме – надати їм інформаційний пакет щодо загальних пільг бійцям. Адже, як стверджують фахівці, туди найперше звертаються учасники АТО і саме там було б найлегше їх поінформувати.

 

Відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністрації
Опубліковано 29.02.2016 року

Попередній ДТЕК Енерго розпочав ремонтну кампанію 2016/2017 на електростанціях ДТЕК Західенерго

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

Понеділок – четвер: 08:00 – 17:15
П’ятниця: 08:00 – 16:00
Обідня перерва: 12:00 – 13:00
Субота – неділя: вихідний

В розробці

Бурштинська міська рада © 2021. Всі права захищено