Атмосфера партнерства та конструктиву – відбулася підсумкова зустріч з польськими колегами

Атмосфера партнерства та конструктиву – відбулася підсумкова зустріч з польськими колегами

Наприкінці минулого тижня відбулася підсумкова зустріч з делегацією із Miasto i Gmina Barcin (Куявсько-Поморське воєводство, Польша), яка завітала до Бурштинської громади в рамках підписаної у січні цього року Угоди про партнерство та співробітництво. До складу делегації увійшли: Януш Войтковяк – голова міської ради в Барціні; Павел Ратайчак – віце-президент міської ради в Барціні; Міхал Пензяк – мер Барціна; Губерт Лукомський – заступник мера Барціна.
“Наші польські колеги приїхали до Бурштинської громади, маючи певний досвід розвитку своєї країни, отриманий завдяки членству в Євросоюзі. Тепер готові ділитися своїми напрацюваннями, щоб сприяти реформам у нас. Ми домовилися про підготовку спільних взаємовигідних проектів, адже Україна і Польща – країни-сусіди, які мають допомагати один одному рухатись європейським шляхом перетворень”, – наголосив міський голова Василь Андрієшин.
Наразі вже є орієнтовний план співпраці Гміни Барцін та Бурштинської громади. Він сформувався на основі візиту польських колег до України, а також вивчення польського досвіду представниками нашої громади.
Міський голова висловив вдячність польській делегації та всьому польському народові за солідарність з Україною під час військової агресії рф проти нашої країни, а також подякував за співпрацю та допомогу Бурштинській громаді.
Більше світлин можна переглянути за посиланням – переглянути

Поділитися статтею

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

понеділок: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-13:00
вівторок-четвер: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-12:45
п’ятниця: 08:00-15:00
обідня перерва – 12:00-12:45
Субота – неділя: вихідний

Бурштинська міська рада © 2023. Всі права захищено