Арсеній Яценюк: Один мільярд гривень спрямують на весняний ремонт доріг

Арсеній Яценюк: Один мільярд гривень спрямують на весняний ремонт доріг

завантаження (93)Під головуванням Прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка у форматі селекторної наради відбулося засідання Державної комісії з надзвичайних ситуацій. У її роботі взяв участь перший заступник голови облдержадміністрації Сергій Басараб.

Під час засідання йшлося про децентралізацію Державного агентства автомобільних доріг України, реорганізацію правоохоронної системи, зокрема, створення національної поліції, встановлення відеоспостереження на дорогах та зміни у міжрайонному реєстраційно-екзаменаційному відділі, а також ремонту дорожнього полотна. Окрім цього, у рамках наради обговорено стан роботи в сфері цивільного захисту населення.

За словами  міністра інфраструктури України Андрія Пивоварського, невдовзі відбудеться  потенційна децентралізація дорожнього господарства.  Районні та обласні служби автомобільних доріг  підпорядковуватимуться місцевим органам самоврядування.  Дороги державного значення будуть експлуатуватися новоствореною організацією.
Під час наради Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк дав доручення Укравтодору негайно спрямувати один мільярд гривень на весняний ремонт доріг.

« Мінімум один мільярд гривень “Укравтодором” має бути негайно використаний на ремонт автомобільних доріг, – заявив Прем’єр-міністр. – Потрібно залучати кредити не тільки на «ямковий» ремонт, але і займатися загальною концепцією будівництва доріг в Україні». Окрім цього, високопосадовець акцентував на можливості розгляду питання щодо створення дорожніх фондів та залучення додаткового фінансування для ремонту доріг під державні гарантії.

За словами  Арсенія Яценюка, технічний нагляд та контроль за роботою та реконструкцією доріг здійснюватиме німецька фірма. Саме це, на думку Прем’єр-міністра, допоможе простежити якість виконаних робіт та спосіб використання спрямованих коштів. Разом з тим,  для реконструкції та будівництва нових автошляхів використовуватимуть вітчизняну техніку та матеріали.

На ремонтні роботи Карпатського регіону, за інформацією Арсенія Яценюка, спрямують 700 млн. грн.

Протягом двох тижнів профільним міністерствам доручено провести перевірку підприємств з автоперевезень людей і вантажів. Як зазначив Прем`єр, з 01.01.2017 року набуде чинності закон про ліцензування автомобілів, що відповідатиме критеріям Європейського Союзу.

Джерело

Поділитися статтею

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

понеділок: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-13:00
вівторок-четвер: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-12:45
п’ятниця: 08:00-15:00
обідня перерва – 12:00-12:45
Субота – неділя: вихідний

Бурштинська міська рада © 2023. Всі права захищено