ВОЄННИЙ СТАН

ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проектів містобудівної документації для будівництва та обслуговування закладів торгівлі по вул. Калуська, б/н в м. Бурштин

ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проектів містобудівної документації для будівництва та обслуговування закладів торгівлі по вул. Калуська, б/н в м. Бурштин

ПОВІДОМЛЕННЯ

 про оприлюднення проектів  містобудівної документації:

« Детальний план території  для будівництва та обслуговування  закладів торгівлі

по вул. Калуська, б/н в м. Бурштин »

 

Замовник проекту: Виконавчий комітет Бурштинської міської ради.

 

Відповідальна особа за організацію розгляду пропозицій: Завідувач сектору містобудування  та архітектури Бурштинської міської ради Білоока Тетяна Іванівна.

Мета проектів містобудівної документації:

визначення параметрів забудови окремої земельної ділянки в межах населеного пункту з метою розміщення об’єкта будівництва;

-визначення містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки;

Забудова обґрунтовується спеціальними техніко-економічними розрахунками, містобудівними і санітарно-гігієнічними вимогами.

З містобудівною документацією  можна ознайомитись з 27.01.2022 року до 25.02.2022 року на офіційному сайті Бурштинської міської ради, у секторі містобудування  та архітектури Бурштинської міської ради адресою: м. Бурштин, вул. Січових Стрільців, 15(в приміщенні ЦНАП).

Відповідно до частини шостої статті 21 ЗУ «Про регулювання містобудівної діяльності» пропозиції приймаються у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом заявника і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил. Пропозиції що надійшли після встановленого строку залишаться без розгляду.

В громадських слуханнях можуть прийняти участь: повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, юридичні особи, власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розробляється містобудівна  документація, та на суміжній з нею; представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію, депутати відповідних місцевих рад.

Пропозиції та зауваження слід подавати до виконавчого комітету Бурштинської міської ради за адресою: м.  Бурштин, вул. Січових Стрільців, 4, тел. (03438) 44 -936;

факс (03438) 46-260;

e-mail: br-mrada@ukr.net

Терміни подання пропозицій: з 27.01.2022 року до 25.02.2022 року. Строк завершення розгляду пропозицій: 25.02.2022 року.

Заплановані інформаційні заходи у вигляді громадських слухань щодо врахування громадських інтересів при обговоренні проекту містобудівної документації, які будуть проведені  01.03.2022 року 17. 30 годині за  адресою:  актовий зал будинку культури імені Т. Шевченка по вул. С. Бандери, буд.60, місто Бурштин.

Дане повідомлення є підставою для подання пропозицій та зауважень, які подаються під час проведення громадських слухань, а саме до 25.02.2022 року включно.

Завідувач сектору містобудування  та архітектури Бурштинської міської ради  Білоока Тетяна Іванівна.

МАТЕРІАЛИ:

  • Схема інженерної підготовки території та вертикального планування – переглянути
  • Схема інженерних мереж, споруд і використання підземного простору – переглянути
  • Детальний план території для будівництва та обслуговування закладів торгівлі по вул. Калуська б/н – переглянути
  • План існуючого використання території з опорним планом та схема планувальних обмежень – переглянути
  • Проектний план з планом червоних ліній, схема організації руху транспорту та пішоходів – переглянути
  • Поперечні профілі вулиць – переглянути
  • Схема розташування території у планувальній структурі населеного пункту – переглянути
Попередній 27 січня – скорботна дата, Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Бурштинська міська рада © 2022. Всі права захищено