Акція «Здай макулатуру» – підтримай роздільні суботники»

Акція «Здай макулатуру» – підтримай роздільні суботники»

21 березня 2018 року  Громадська організація «Друге життя» за підтримки місцевих екологічних ініціатив та організацій  проводить акцію «Здай макулатуру – підтримай роздільні суботники».

В свою чергу Бурштинська міська рада  підтримує оголошену Державною екологічною інспекцією  в Івано-Франківській області  соціально-екологічну акцію з прибирання зелених зон, заповідних об’єктів  та благоустрою території з елементами сортування втор сировини «роздільний суботник».

Акція спрямована на поліпшення екологічної ситуації в Україні, створення сприятливих умов для самореалізації української молоді, спрямована на спільне прагнення до кращого майбутнього та розвиток громадського екологічного руху.

У зв’язку  з цим  звертаємось  до організацій, установ, підприємств та пересічних громадян з проханням долучитися до проведення екологічної акції «Здай Макулатуру – підтримай роздільні  суботники», ініціювати збір втор сировини, зібрану макулатуру віддати у   спеціалізовані пункти прийому, а отримані кошти використати при проведенні акції з благоустрою.

Земельно-екологічний відділ  міської ради

Попередній Чин похорону жертв комуністичного терору в Івано-Франківську

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

Понеділок – четвер: 08:00 – 17:15
П’ятниця: 08:00 – 16:00
Обідня перерва: 12:00 – 13:00
Субота – неділя: вихідний

В розробці

Бурштинська міська рада © 2021. Всі права захищено