ВОЄННИЙ СТАН

Адміністративні правопорушення

Головне управління статистики інформує. Упродовж 2018 року в області зареєстровано 96,3 тис. випадків порушень адміністративного законодавства, кількість розглянутих справ, щодо яких винесено постанови (рішення) становила 92,7 тис.

До адміністративної відповідальності упродовж минулого року було притягнуто 86,6 тис. осіб, адміністративні стягнення у вигляді штрафу застосовано до 61,8 тис. осіб, у результаті чого накладено штрафів на суму 48,6 млн.грн, з якої 33,5% сплачено добровільно. Винесено  попередження  24,4 тис. правопорушників, 0,2 тис осіб за результатами розгляду справ було направлено на громадські роботи, щодо 87 осіб застосовано стягнення у вигляді адміністративного арешту. Крім того, до 2,1 тис. осіб було застосововано додаткові адміністративні стягнення у вигляді позбавлення права керувати транспортними засобами.

Стосовно 6 тис. осіб винесено рішення про закриття справи, з них        3,4 тис. – у зв’язку із закінченням терміну накладення адміністративного стягнення, 1,5 тис. осіб – через відсутність складу адміністративного правопорушення, 1 тис. осіб – у зв’язку зі звільненням від адміністративної відповідальності за малозначністю з оголошенням усного зауваження,          0,1 тис. осіб – з інших причин.

Розмір заподіяної адміністративними правопорушеннями майнової шкоди становив 1,4 млн.грн, яку було відшкодовано на 21,3% (у 2017 році відповідно 560,1 тис.грн та 63,5%). Майже вся сума майнової шкоди           (99,9 % від загальної суми накладених штрафів) завдана адміністративними правопорушеннями у сфері охорони природи, використання природних ресурсів, охорони культурної спадщини.

 

Головне управління статистики в Івано-Франківській області

Попередній В Бурштинськвй міській бібліотеці для дітей відзначили День пам’яті та примирення .

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Бурштинська міська рада © 2022. Всі права захищено