ВОЄННИЙ СТАН

Вітаємо з Днем міста!

Шановні бурштинці та гості міста!
Прийміть найщиріші вітання з нагоди відзначення Дня міста!

Кожен з нас любить Бурштин за душевність і особливу атмосферу, за привітних людей і насичену історію, цікаві вулички і мальовничі краєвиди.

Найбільша гордість нашого міста – це, звичайно, його мешканці. Дорогі жителі Бурштинської територіальної громади, усі досягнення, якими багате місто й наша громада, складаються з Вашої щоденної праці, знань і талантів.

Дякую всім вам за небайдужість до долі рідного міста, тим, хто словом і ділом змінює кожен день життя на краще. І представникам старшого покоління – мудрим наставникам, і молоді з її енергією і бажанням будувати і розвивати громаду.

У цей непростий для нашої держави час, коли Україна відстоює своє право на свободу, нам так важливо бути єдиною, згуртованою родиною, мати різні думки і погляди, але вміти чути один одного, знаходити компроміси та досягати бажаних цілей.

Саме завдяки Вашим старанням, умілим рукам, натхненній праці місто наповнюється життям!

Щира подяка нашим Захисникам і Захисницям, які просто зараз обороняють Україну.

Висловлюю велику подяку нашим комунальним підприємствам, які продовжують працювати на належному рівні і безперебійно надають комунальні послуги; медичним працівникам, які відважно продовжують нести варту по захисту здоров’я мешканців громади; освітянам, які навчають і виховують майбутнє нашого міста і країни; працівникам всіх підприємств, установ і організацій, які забезпечують життєдіяльність та економічний розвиток громади; волонтерам і жителям громади, які фінансово так і матеріально підтримують наших Захисників і Захисниць.

Бажаю, щоб з кожним роком наше місто розквітало і ставало гарнішим, щоб краще жилося його мешканцям, щоб ми ставали толерантнішими, добрішими та милосерднішими один до одного.

Нехай у місті панує суспільна злагода, взаємна повага та довіра, а в кожному домі – родинний затишок, мир, любов та достаток.


З повагою міський голова
Василь Андрієшин

Попередній У рамках Міжнародного фестивалю дерев’яної скульптури “Бурштин – мистецький 2022”, відзначення 468 річниці м. Бурштин відбулося шоу “Speed Carving”/”Швидка різьба”

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Бурштинська міська рада © 2022. Всі права захищено