ВОЄННИЙ СТАН

29 квітня відбулося засідання виконавчого комітету

29 квітня відбулося засідання виконавчого комітету

29 квітня відбулося чергове засідання виконавчого комітету, в ході якого розглянули 25 питань.

Начальник фінансового відділу Бурштинської міської ради Ольга Петровська проінформувала членів виконавчого комітету щодо виконання бюджету Бурштинської міської територіальної громади за І квартал 2021 року. За І-й квартал 2021 року надходження загального та спеціального фондів бюджету міської територіальної громади склали 62 982 027грн. Видаткова частина бюджету Бурштинської міської територіальної громади з врахуванням субвенцій за І квартал 2021 року склала 51 188 376 грн. або 20,1% до затвердженого плану на рік. На захищені статті видатків з загального фонду бюджету спрямовано 39 182 944 грн., що становить 80,0% загального обсягу видатків.  Станом на 01.04.2021 року зареєстровано кредиторську заборгованість по оплаті за енергоносії на суму 268895 грн. По оплаті праці працівників бюджетних установ, розрахунках за продукти харчування та медикаменти заборгованості немає.

Заслухали такж звіт директора КП «Житловик» Зіновія Шафрана про фінансово-господарську діяльність КП «Житловик» за 2020 рік. Зокрема, було зазначено, що від надання житлово-комунальних послуг підприємтсво одержало збитки.  Основною причиною цього є те, що протягом звітного періоду не змінювалися тарифи на жоден вид послуг.

Також члени виконкому прийняли рішення – завершити опалювальний сезон 2020-2021 рр. для всіх споживачів теплової енергії м. Бурштин  з 16.04.2021 року.

Було внесено зміни до п.1 рішення виконкому Бурштинської міської ради від 30.12.2020 р. №149 «Про встановлення батьківської плати за харчування дітей у закладах дошкільної освіти Бурштинської територіальної громади» – встановити, що з 01.04.2021 р. батьки або особи, що їх замінюють, вносять плату за харчування дітей у комунальному закладі дошкільної освіти у розмірі, що становить не менше 60 % (у м. Бурштині) та не менше 40 відсотків (у селах громади) від вартості харчування на день, а саме:

  • Для груп раннього віку та дітей раннього віку у різновікових групах (місто) – 60 %, що складає 15 грн.
  • Для дошкільних груп та дітей раннього віку у різновікових групах (місто) –
    60 %, що складає 18 грн.;
  • Для груп раннього віку та дітей раннього віку у різновікових групах (село) – 40 %, що складає 10 грн.

Для дошкільних груп та дітей раннього віку у різновікових групах (село) –  40 %, що складає 12 грн.

Прийняли рішення вважати недіючим старе кладовище (єврейське окопище, XVIII ст.) по вул. Валова, місто  Бурштин,  Івано – Франківської області, визначити місця розташування тимчасового зберігання автотранспорту по вул. Січових Стрільців, 15 для Центру надання адміністративних послуг Бурштинської міської

Створили в ході виконкому  постійно  діючу  комісію  із  встановлення  факту  отруєння   бджіл на території Бурштинської міської територіальної громади, основними завданнями якої комісії є установлення достовірності загибелі бджіл, обставин, за яких сталася загибель бджіл, надання рекомендацій щодо визначення шкоди, заподіяної власникам пасік унаслідок отруєння бджіл, відібрання і спрямування в лабораторію проб матеріалу (патологічний матеріал, бджоли, продукція бджільництва, а також зелена маса рослин, ґрунт).

Також розглянули низку заяв від мешканців Бурштинської громади, які тосувалися захисту дітей, оформлення права власності на квартиру, звільнення від оплати за харчування дітей у закладах дошкільної та середньої шкільної освіти, включення в список АТО/ООС.

Попередній До відома власників та користувачів атракціонної техніки

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Бурштинська міська рада © 2022. Всі права захищено