+ 60 млн грн в надійну роботу взимку – ДТЕК Бурштинська ТЕС завершила капітальний ремонт блоку №1

+ 60 млн грн в надійну роботу взимку – ДТЕК Бурштинська ТЕС завершила капітальний ремонт блоку №1

Бурштин, Івано-Франківська обл., 17 серпня 2017

На тепловій електростанції завершено капітальний ремонт енергоблоку №1 вартістю 60 млн грн. Завдяки ремонту продовжено термін служби обладнання, покращено його технічні характеристики та знижено викиди в атмосферу.

Теплоелектростанція завершила заплановані ремонти на чотирьох енергоблоках і вони несуть навантаження в період літнього максимуму. Надійна робота обладнання дає можливість збільшити виробництво електроенергії щоб покривати збільшення потреб країни в електроенергії на період активного використання кондиціонерів та надійного проходження опалювального сезону.

Всього теплоелектростанції ДТЕК Енерго в липні відпустили в енергосистему України 2,834 млрд кВт*год електроенергії. Це на 12,2% більше, ніж місяцем раніше.

«Збільшивши видобуток газового вугілля на своїх шахтах, і закупивши імпортний антрацит в ПАР, ДТЕК забезпечив необхідні запаси вугілля на складах ТЕС до літнього піку споживання. Ми продовжимо підтримувати стабільне енергопостачання України, одночасно підвищуючи її енергонезалежність. Відповідно, надійність постачання українців світлом і теплом буде підвищуватися», – підкреслив директор з генерації електроенергії ДТЕК Енерго Сергій Куріленко.

Завершення капітального ремонту енергоблоку №1 – це повернення 195 МВт потужності в енергосистему, що дозволить ДТЄК Бурштинській ТЕС збільшити виробництво електроенергії для потреб українців. На цьому енергоблоці відремонтували котел, турбіну, турбогенератор та  електрофільтр. Щоб зменшити викиди золи в атмосферу на електрофільтрах  блока №1 замінили 1000 елементів осаджувальних електродів, що значно підвищило ступінь очистки димових газів і як результат – зменшено негативний вплив на навколишнє середовище.

Усього на ДТЕК Бурштинській ТЕС, в рамках цьогорічної ремонтної кампанії, що коштує більше 510 млн грн, виконуються такі роботи: завершено капітальний ремонт енергоблоку №1, вже проведено поточні ремонти на енергоблоках 5, 6 та 9, а до кінця року заплановано середній ремонт 11 енергоблоку та поточні ремонти на ще семи енергоблоках. Головним результатом таких ремонтів є надійна робота усього обладнання електростанції та покращення екологічних показників.

«Паралельно з щорічною ремонтною кампанією на енергоблоках, в рамках підготовки до осінньо-зимового періоду, ДТЕК Енерго інвестувала додатково 1,1 млрд грн. в реконструкцію блоку №10, завершення котрої заплановано на грудень цього року. Основним завданням реконструкції є збільшення потужності енергоблоку з 195 МВт до 210 МВт, продовження терміну служби обладнання на 15 років і підвищення його техніко-економічних показників роботи. Триває заміна електрофільтра, по завершенню викиди твердих речовин в атмосферу зменшаться до 50 мг/м³, що буде відповідати європейським та українським стандартам», – зазначивголовний інженер ДТЕК Бурштинської ТЕС Богдан Гетьман.

Зауважимо, що з моменту приватизації Бурштинської ТЕС – з 2012 року і по сьогоднішній день в оновлення обладнання, а також капітальні ремонти блоків Бурштинської ТЕС  ДТЕК інвестував понад 3 млрд грн.

 

Додаткова інформація про компанію: http://www.dtek.com.
Опубліковано 17.08.2017 року

 

Поділитися статтею

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

понеділок: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-13:00
вівторок-четвер: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-12:45
п’ятниця: 08:00-15:00
обідня перерва – 12:00-12:45
Субота – неділя: вихідний

Бурштинська міська рада © 2023. Всі права захищено