ВОЄННИЙ СТАН

6 та 7 травня відбулися громадські слухання проектів рішень міської ради

6 та 7 травня відбулися громадські слухання проектів рішень міської ради

Керуючись Законом України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», традиційно, для того, щоб вислухати думку громадськості перед прийняттям важливих рішень, 6 та 7 травня 2019 року в Будинку культури ім. Т. Шевченка відбулись громадські слухання.

Зокрема, 6 травня земельно-екологічним відділом міської ради громаді було презентовано проект рішення “Про встановлення ставок та пільг зі сплати земельного податку на території Бурштинської міської ради на 2020 рік”. Запропоновані ставки земельного податку, перелік пільг для фізичних та юридичних осіб, аналіз регуляторного впливу – переглянути.

З метою збереження та зміцнення здоров’я населення, захисту від наслідків споживання алкогольних напоїв, мінімізації соціального, екологічного та економічного впливу алкоголізму на мешканців м. Бурштин та с. Вигівка 7 травня розглянули та обговорили проект рішення «Про встановлення заборони продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових суб’єктами господарювання незалежно від форм власності (крім закладів ресторанного господарства) в період з 22.00 до 10.00 годин  в межах території Бурштинської міської ради Івано – Франківської області». Автор – юридичний відділ міської ради. Аналіз регуляторного впливу – переглянути.

Участь в обговоренні взяли представники громадських організацій,  члени  депутатського корпусу,  представники Бурштинської міської ради. На жаль, буршинці не виявили великої активності у розгляді питань, які запропонуваи розглянути на на громадських слуханнях. Проте, усі пропозиції, які прозвучали під час громадського обговорення було внесено у відповідні протоколи та буде враховано депутатами під час прийняття остаточного рішення на сесії міської ради.

Доповідачі наголосили, що обидва проекти регуляторних актів було опубліковано на сайті Бурштинської міської ради в терміни, встановлені законодавством України. Протягом цього часу зауважень та пропозицій від громади міста не надходило.

 

Попередній Бурштинський міський голова Роксолана Джура: про екологічний моніторинг стану атмосферного повітря у Бурштині.

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Бурштинська міська рада © 2022. Всі права захищено