ВОЄННИЙ СТАН

Сьогодні в навчально-виховному комплексі м. Бурштин відбулося урочисте відкриття кімнати національно-патріотичного виховання

Сьогодні в навчально-виховному комплексі м. Бурштин відбулося урочисте відкриття кімнати національно-патріотичного виховання

Захід відвідав міський голова Василь Андрієшин, начальник відділу у справах молоді і спорту Марія Козар та начальник відділу освіти та науки Іванна Томин.
Вихованці НВК підготували для гостей невеличку літературно-музичну композицію та зробили акценти на різних періодах Революції Гідності та війни на сході України , які представлені в експозиціях кабінету.
Учасники АТО подякували дітям за їх малюнки і гостинці, які постійно отримують та наголосили, що саме це додає сил і духу вистояти та повернутися додому живими. Також учасники АТО поповнили кімнату новими експонатами – прапорами та макетами зброї із зони бойових дій.
Як зазначила директор навчально-виховного комплексу Надія Паляк, ідея створення такої кімнати виникла давно, оскільки у закладі проводиться багато патріотичних заходів та навчається багато дітей учасників АТО.

Попередній Рішення засідання виконавчого комітету від 03.12.2020 року

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Бурштинська міська рада © 2022. Всі права захищено