ВОЄННИЙ СТАН

В ОДА відбулося засідання Міжвідомчої регіональної робочої групи з підготовки пропозицій щодо адміністративно-територіального устрою

В ОДА відбулося засідання Міжвідомчої регіональної робочої групи з підготовки пропозицій щодо адміністративно-територіального устрою

Світлина від Бурштинська міська рада / Burshtyn City Council.

27 січня міський голова Роксолана Джура взяла участь в засіданні Міжвідомчої регіональної робочої групи з підготовки пропозицій щодо адміністративно-територіального устрою базового та районного рівнів області, яке відбулося в Івано-Франківській ОДА. В ході засідання йшлося про результати консультативної зустрічі щодо перспективного плану формування територій громад в області, яка пройшла нещодавно у Міністерстві розвитку громад і територій України.

Цей захід відбувся за участі народних депутатів України Оксани Савчук, Олени Вінтоняк, Володимира Тимофійчука, Олександра Матусевича, Ігоря Фріса, першого заступника голови облдержадміністрації Марії Савки, заступника голови ОДА Дмитра Романюка, керівників структурних підрозділів ОДА, обласних служб, органів місцевого самоврядування, представників громадських організацій та ЗМІ.

«Реформа децентралізація – одна з головних та найважливіших реформ у нашій країні. Органи виконавчої влади та місцевого самоврядування докладають максимум зусиль щодо ефективного її проведення в нашій області. Важливо зазначити, що розроблений проєкт перспективного плану був двічі розглянутий на засіданні регіональної робочої групи, а пропозиції щодо його актуалізації обговорювались з депутатами обласної ради на засіданнях профільної комісії та сесії обласної ради», – наголосила Світлана Онищук.

Посадовець розповіла, що облдержадміністрацією проведено ретельну роботу  щодо  напрацювання пропозицій до оновленого плану формування територій громад області, а перспективний план охоплює всю територію області.

«За результатами засідання Міністерства розвитку громад та територій України Прикарпаття увійшло до п’ятірки кращих за рівнем підготовки цього проєкту перспективного плану формування територій громад області. Вважаю, що це результати щоденної ретельної роботи, приклад ефективного діалогу обласної державної адміністрації із громадами задля ефективної реалізації реформи децентралізації в регіоні», – наголосила посадовець.

Джерело

 

Попередній Будьте обережні під час експлуатації газових приладів!

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

понеділок: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-13:00
вівторок-четвер: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-12:45
п’ятниця: 08:00-15:00
обідня перерва – 12:00-12:45
Субота – неділя: вихідний

Бурштинська міська рада © 2023. Всі права захищено