5 років тому почалося звільнення Краматорська і Слов’янська від російської окупації

5 років тому почалося звільнення Краматорська і Слов’янська від російської окупації

Бої за Слов’янськ, Краматорськ і Бахмут – тодішній Артемівськ – точилися три місяці. Саме в перші дні липня 2014-го їх вдалося звільнити.

З цієї нагоди в Україні стартувала інформаційна кампанія «Повертаємо своє», організована Інститутом національної пам’яті та Національним музеєм історії України у Другій світовій війні. У межах кампанії  в Києві відкрилася фотовиставка. На світлинах зображені зруйновані терористами будівлі, блокпости, які після втечі залишали російські найманці, діти на українській техніці та обличчя військових, які звільняли українські міста.

Також 4-5 липня у місті Краматорськ (гора Карачун) Донецька облдержадміністрація, обласна військово-цивільна адміністрація у співпраці з громадськими та волонтерськими організаціями організували Всеукраїнську акцію «Донеччина зустрічає своїх захисників».

У ході цих акцій заплановані презентації документальних фільмів, відкриття виставки артефактів, меморіальних дощок загиблим у російсько-українській війні та музею «Український нескорений Донбас» у м. Дружківка, що на Донеччині.

Попередній Вступай до Збройних сил України!

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

Понеділок – четвер: 08:00 – 17:15
П’ятниця: 08:00 – 16:00
Обідня перерва: 12:00 – 13:00
Субота – неділя: вихідний

В розробці

Бурштинська міська рада © 2021. Всі права захищено