Провели круглий стіл з питань протидії торгівлі людьми

Провели круглий стіл з питань протидії торгівлі людьми

Щороку, починаючи з 2014 року, 30 липня світова спільнота відзначає Всесвітній день протидії торгівлі людьми, який був проголошений Генеральною Асамблеєю ООН у 2013 році з метою підвищення інформованості громадськості про цю проблему і привернення уваги до тяжкого становища мільйонів жінок, чоловіків і дітей з усіх куточків світу, які стали жертвами торгівлі людьми, а також заохочення людей активно допомагати і протидіяти цьому злочину.

22 липня в Бурштинській міській раді відбувся круглий стіл стосовно протидії торгівлі людьми. Участь у заході прийняли заступник міського голови Надія Кицела, представники відділу соціального захисту та інших структурних підрозділів міської ради, представники ЗМІ району. Відкриваючи засідання, заступник міського голови, Надія Кицела зазначила, що: торгівля людьми є одним із найважчих злочинів проти людини, тому злагоджена  робота органів влади та усіх небайдужих людей повинна бути системною, щоб досягнути позитивного результату у боротьбі з цим ганебним явищем.

Світлана Коцур, начальник відділу соціального захисту населення Бурштинської міської ради, зазначила, що від торгівлі людьми може постраждати будь-хто, незалежно від віку, статі, освіти чи соціального статусу. Статистика надання допомоги постраждалим особам в Україні свідчить, що чоловіки і жінки становлять приблизно однакову кількість серед постраждалих.

Під час засідання круглого столу було акцентовано, що Україна залишається країною постачання, транзиту та поступово стає країною призначення для торгівлі людьми. За оцінками Представництва Міжнародної організації з міграції (МОМ) понад 120 тис. українців постраждали від різних форм торгівлі людьми за кордоном з 1991 року. Найбільш уразливою категорією до потрапляння у ситуацію торгівлі людьми є діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, жінки та молоді люди, які шукають роботу.

Завершуючи засідання було підкреслено, що рушійною силою протидії торгівлі людьми є широке інформування учнівської молоді, студенства та широких верств населення про ймовірні ризики та шляхи запобігання попадання в ситуацію торгівлі людьми.


Відділ соціального захисту населення

 

Попередній Головний спеціаліст з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

Понеділок – четвер: 08:00 – 17:15
П’ятниця: 08:00 – 16:00
Обідня перерва: 12:00 – 13:00
Субота – неділя: вихідний

В розробці

Бурштинська міська рада © 2021. Всі права захищено