ВОЄННИЙ СТАН

Розпочалося навчання для надавачів адміністративних послуг в рамках Програми “U-LEAD з Європою”

Розпочалося навчання для надавачів адміністративних послуг в рамках Програми “U-LEAD з Європою”

9 липня в рамках Програми “U-LEAD з Європою”  розпочалося навчання для відповідальних працівників Бурштинської міської ради за надання адміністративних послуг.

За словами експертів, основним ресурсом ЦНАП є належно підготовлений персонал.Тому проектом розроблена тренінгова програма, яка включає 5 модулів і передбачає навчання для надавачів послуг.

1-й модуль стосується ролі органів місцевого самоврядування в обслуговуванні громади, реалізації власних та делегованих повноважень в сфері надання адміністративних послуг.

2-й і 3-й модулі присвячені суті концепції ЦНАП, організації його діяльності.

4-й модуль спрямований на підвищення комунікаційних навичок персоналу ЦНАП, вироблення належної культури спілкування з громадянами, а також зачіпає гендерні питання.

5-й модуль є комплексним і пропонує для працівників тематичні тренінги за окремими групами надання адміністративних послуг (реєстрація актів цивільного стану; паспортні послуги; реєстрація місця проживання, нерухомості, бізнесу і т.і.).

До слова, уже завершується ремонтні роботи в новому приміщенні і незабаром отримати належні консультації та послуги можна буде в межах однієї будівлі та в кращих європейських традиціях!

 

 

 

 

 

 

Попередній Кількість українців, які підтримують вступ України до ЄС, із 2013 року збільшилася на 21% – соцдослідження

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Бурштинська міська рада © 2022. Всі права захищено