ВОЄННИЙ СТАН

Агенції місцевого розвитку ділилися досвідом у Бурштині

Агенції місцевого розвитку ділилися досвідом у Бурштині

18 червня в Центрі громадської активності відбулася зустріч за участю представників Агенцій місцевого економічного розвитку міст Бурштин, Добротвір та Ладижин, які створені в рамках Стратегії соціального партнерства між відповідними міськими радами та компанією ДТЕК у 2013 році.

В ході зустрічі агенції презентували свої напрацювання, кращі практики, поділилися історіями успіху щодо впровадження як проектів Стратегії соціального партнерства, так і залучення додаткових коштів для місцевого розвитку. Усі три агенції визнали, що одним із найбільш дієвим механізмом активізації громади був і залишається конкурс міні-проектів “Громада своїми руками”, на який у Бурштині у 2013 році було подано 7 заявок, а у 2019 році – уже 52.

Як зазначила під час зустрічі міський голова Роксолана Джура: “Агенція місцевого економічного розвитку є  тією площадкою, де можуть спілкуватися між собою влада, бізнес і громада, де молодь може реалізовувати свої задуми, плани, розвиватися, бути активною. За роки роботи в Аенції є багато здобутків, є, звичайно, і недоліки, як, наприклад, фонтан, але будемо разом їх виправляти”.

19 червня відбудеться друга частина зустрічі, де експерти проведуть навчальний тренінг на тему “Медіакампанія проекту та просування в соцмережах”, на який запрошуються усі бажаючі.

Для ознайомлення: звіт діяльності Агенції місцевого економічного розвитку м. Бурштина за 2016-2018 роки – переглянути

Попередній Р.Джура, Р. Марцінків та Ю. Стефанюк на ОТБ “Галичина” обговорюють актуальні питання розвитку місцевого самоврядування

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Бурштинська міська рада © 2022. Всі права захищено