ВОЄННИЙ СТАН

4 березня працювала комісія по конролю за благоустроєм

4 березня працювала комісія по конролю за благоустроєм

4 березня комісією по контролю за благоустроєм територій Бурштинської територіальної громади проведено контроль за належним утриманням території м. Бурштин по вул. Р. Шухевича, Січових Стрільців, Калуська, В. Стуса.
Всім суб’єктам господарювання, чиї об’єкти торгівлі розміщені по вищезазначених вулицях, надані усні та письмові роз’яснення про їх обов’язки щодо належного утримання прилеглих територій на віддалі 10 метрів довкола будівель і споруд, а також про відповідальність за порушення такого утримання, відповідно до ст. 152 КУпАП «Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів».
Комісією виявлено факти торгівлі з рук, з машин та землі у невстановлених для цього місцях по вул. Січових Стрільців (біля Бурштинської гімназії, (біля магазину ПП Безкоровайний, біля магазину «Хатинка», біля магазину «Грузинська випічка»).
Комісією надано рекомендацію фізичним особам, які здійснювали вищезазначену торгівлю, про здійснення такої торгівлі у відведеному місці – на ринку по вул. Січових Стрільців. Також комісія викликала наряд патрульної поліції і спільно з представниками поліції здійснено заходи з припинення стихійної торгівлі. Також було наголошено, що відповідно до ст. 160 Адміністративного кодексу України, торгівля в містах з рук на вулицях, площах, у дворах, під’їздах, скверах та в інших невстановлених місцях -тягне за собою накладення штрафу від одного до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією предметів торгівлі або без такої. Торгівля з рук у невстановлених місцях промисловими товарами – тягне за собою накладення штрафу від шести до п’ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією предметів торгівлі.
Попередній Висловлюємо найщиріші співчуття рідним

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Бурштинська міська рада © 2022. Всі права захищено