Відбулася творча зустріч з письменницею Оксаною Кузів

Відбулася творча зустріч з письменницею Оксаною Кузів

30 вересня з нагоди відзначення Всеукраїнського дня бібліотек в Будинку культури імені Тараса Шевченка відбулася творча зустріч з Оксаною Кузів, талановитою авторкою книг: «В закапелках душі», «Адамцьо», «Ще мить», «Назови мене своєю», «Собача любов», «Єнчий світ», «Задивлена в небо», «Мешта для Ганусі», «Мереживо долі», «Прозріння», які письменниця презентувала в ході зустрічі.
Учасники, затамувавши подих, слухали поетичні і прозові твори у виконанні авторки, її розповідь про те, як приходить натхнення, як іноді одне випадково почуте слово чи зустріч з цікавою людиною можуть спровокувати такий потужний «творчий вибух», що за кілька днів «народжується» новий прозовий твір.
Керівник драматичного гуртка Тетяна Бояршинова в дарунок презентувала інсценізацію “Колорадський жук”.
Також міський голова Василь Андрієшин та начальниця відділу культури, туризму та зовнішніх зв’язків Тетяна Зорій привітали з професійним святом працівниць бібліотечної сфери Бурштинської громади.
Вони зазначили, що саме бібліотеки є тими місцями, де кожен може розвивати себе та особистісно зростати, є надійними партнерами місцевої влади у розвитку громад.
Попередній Привітання до Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

Понеділок – четвер: 08:00 – 17:15
П’ятниця: 08:00 – 16:00
Обідня перерва: 12:00 – 13:00
Субота – неділя: вихідний

В розробці

Бурштинська міська рада © 2022. Всі права захищено