28 травня засідав виконавчий комітет міської ради

28 травня засідав виконавчий комітет міської ради

Першим питанням на порядку денному було внесення змін до тарифу на послуги з вивезення та захоронення твердих побутових відходів (ТПВ) для всіх груп споживачів. Як зазначили представники КП “Житловик”, розрахунки проведені на основі скоригованих індивідуальних складових витрат, за якими відбулися цінові зміни (оплата праці з відрахуваннями, загально-виробничі, адміністративно-управлінські витрати, витрати на збут). За результатами було прийнято рішення, що з 15 червня в силу вступають  такі тарифи на послуги з вивезення та захоронення ТПВ:

  • для населення та релігійних установ – 37,81 грн за 1 м. куб
  • для бюджетних користувачів – 40,02 грн за 1 м. куб
  • для інших споживачів – 47,10 грн за 1 м. куб

Крім цього, члени виконавчого комітету за поданням відділу освіти і науки з 1 вересня по 31 грудня 2019 року (з подальшим продовженням до 31 травня 2020 р.) призначили стипендію Бурштинської міської ради в галузі освіти для обдарованих дітей м. Бурштин та с. Вигівка в сумі 300 грн/місяць:

  1. Вербовській Юлії (7 клас Бурштинської гімназії), яка зайняла 2 місце в IX Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді ім. Т. Шевченка.
  2. Музичин Анастасії (5 клас Бурштинської гімназії), яка зайняла 3 місце в IX Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді ім. Т. Шевченка.

Про виконання річного фінансового плану за I квартал 2019 року прозвітувала членам виконавчого комітету Оксана Савчин, головний лікар Комунального некомерційного підприємства «Бурштинський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» Бурштинської міської ради Івано-Франківської області  (переглянути звіт).

Також в ході засідання розглянули заяви від мешканців, які попередньо опрацьовувалися на профільних комісіях міської ради.

Закінчуючи засідання, міський голова Р. Джура наголосила членам виконавчого комітету, що за результатами останніх нарад та зустрічей в Івано-Франківській ОДА – для бюджетних закладів України починаються не прості часи, оскільки фінансування від держави буде мінімальним. Саме тому, незабаром може постати питання про реформування закладів освіти, культури та медичних закладів у місті.

Усі проекти рішень, які розглядалися на комітеті було попередньо оприлюднено, відповідно до законодавства – переглянути проекти рішень.

Організаційний відділ

Попередній Молодіжна рада Бурштина організувала відзначення у місті Дня Європи

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Бурштинська міська рада © 2022. Всі права захищено