28 переможців конкурсу «Громада своїми руками» в Бурштині та прилеглих територіях отримають майже 1,3 млн грн на реалізацію проектів

28 переможців конкурсу «Громада своїми руками» в Бурштині та прилеглих територіях отримають майже 1,3 млн грн на реалізацію проектів

У конкурсі міні-грантів ДТЕК «Громада своїми руками» на Франківщині цього року перемогли 28 проектів, з них 13 проектів у Бурштині та 15 – у навколишніх селах Галицького району. Переможці отримають від 10 до 55 тис. грн. на втілення своїх ідей у життя. Окрім прямого фінансування, ДТЕК надає й експертну допомогу ініціативним мешканцям, консультації фахівців, які допомагають переможцям втілювати свої проекти в життя.

Яким буде рідне місто чи село, у значній мірі залежить від самих мешканців. Компанія ДТЕК дає можливість активним жителям змінювати життя довкола себе, фінансуючи найбільш важливі для соціальної сфери проекти. Окрім підвищення соціальної активності мешканців, гранти ДТЕК стимулюють мешканців мислити масштабно, переходити від малих проектів до тих, які спрямовані на вирішення системних задач. Проекти попередніх років були здебільшого спрямовані на благоустрій прибудинкових територій, і тепер позитивний результат буде відчутний для усіх мешканців Бурштина та навколишніх сіл.

Усі переможці цьогорічного конкурсу втілять у життя важливі для громад проекти. Загалом фінансування у Бурштині складає більше 542 тис. грн., і одна з ідей фінансуватиметься за кошти Бурштинської міської ради. Серед 13 проектів найцікавішими у Бурштині стануть ідеї: «Різдвяна шопка», «Куточок сенсорного розвитку для особливих дітей», «Енергоефективні технології по вул. Р.Шухевича 10-12», «Створення кабінету музики».

Ініціативні мешканці навколишніх сіл втілять в життя ще 15 важливих проектів, серед яких: «Заповідні куточки Галицького краю: як зберегти?», «Туризм – здоров’я наших дітей», «Якісне харчування – запорука здоров’я гімназистів!», «Облаштування зали мистецтв для художньо-музичного розвитку дітей», «Поточний ремонт клубу с. Сокіл». Також будуть реалізовані ідеї щодо енергоефективності, проведення дозвілля та занять спортом. Переможці у прилеглих до Бурштина селах отримають близько 730 тис грн.

«Конкурс «Громада своїми руками» уже перевірений часом. Цього року мешканці міста Бурштина та Галицького району зініціювали багато цікавих проектів. І це чудово, що люди активні, і хочуть покращити життя навколо себе. Разом з реалізованим задумом робимо вклад в своє майбутнє, в майбутнє свого міста.  Компанія ДТЕК з задоволенням підтримує такі речі», – зазначив Денис Шмигаль, директор ДТЕК Бурштинська ТЕС.

У 2018 році «Громада своїми руками» значно розширила свою географію та проводиться тепер на 55 територіях України. Цього року на конкурс подали 642 заявки – це найбільша кількість за всі роки реалізації проекту. Сума міні-грантів збільшена до 55 тис. грн.

Попередній Інформаційна акція “Лабіринт можливостей”

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Бурштинська міська рада © 2022. Всі права захищено