26 вересня відбулося чергове засідання виконавчого комітету.

26 вересня відбулося чергове засідання виконавчого комітету.

26 вересня відбулося чергове засідання виконавчого комітету Бурштинської міської ради. Розпочали засідання розглядом питання про виділення квартири по вул. Січових Стрільців, 10 кв. 14, яка перебуває у власності територіальної громади м.Бурштин та с. Вигівка в особі Бурштинської міської ради Івано-Франківської обл. 

Окрім цього, члени виконавчого комітету внесли зміни до  Регламенту виконавчого комітету Бурштинської міської ради та затвердили Інструкцію з діловодства у виконавчих органах Бурштинськорї міської ради із змінами, відповідно до чинного законодавства.

За поданням відділу освіти і науки міської ради було внесено зміни до фактичної мережі закладів освіти м. Бурштина на 2019/2020 навчальний рік.

Також в ході засідання розглянули заяви від мешканців, які попередньо опрацьовувалися на профільних комісіях міської ради, зокрема, це заяви про звільнення від оплати за харчування дітей у закладах дошкільної освіти та середньої шкільної освіти, про видачу ордеру на житлове приміщення, про надання дозволу на виготовлення проекту реконструкції житлового приміщення  у нежитлове, про оформлення права власності на житлове приміщення.

Закінчуючи засідання, міський голова Роксолана Джура наголосила членам виконавчого комітету, що за результатами останніх нарад та зустрічей в Івано-Франківській ОДА – наступний рік обіцяє бути важким для бюджетних закладів не лише м. Бурштин, але і всієї України, оскільки фінансування від держави буде мінімальним.

Для довідки: усі проекти рішень, які розглядалися на комітеті було попередньо оприлюднено, відповідно до законодавства – переглянути проекти рішень.

 

 

Поділитися статтею

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

понеділок: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-13:00
вівторок-четвер: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-12:45
п’ятниця: 08:00-15:00
обідня перерва – 12:00-12:45
Субота – неділя: вихідний

Бурштинська міська рада © 2023. Всі права захищено