25 січня – відбулася традиційна щопонеділкова нарада з житлово-комунальних питань.

25 січня – відбулася традиційна щопонеділкова нарада з житлово-комунальних питань.

25 січня під керівництвом заступника міського голови Івана Драгуна відбулася традиційна щопонеділкова нарада з житлово-комунальних питань.
В ході наради обговорили першочерчергові проблеми в даній сфері, звернення від мешканців, в тому числі, які надійшли через Facebook-сторінку міської ради.
Зокрема, вирішили звернутися з листом до ВП Бурштинська ТЕС АТ «ДТЕК Західенерго» щодо розгляду їх керівництвом питання збільшення обсягу споживання послуг з централізованого водовідведення на 35 % за рахунок стоків спожитої гарячої води.
Також було наголошено на тому, щоб здійснити необхідні заходи та роботи для встановлення системи диспетчеризації вуличного освітлення, системи автоматизації та диспетчеризації на свердловинах, системи диспетчеризації на тепловому пункті по вул. Міцкевича.
Також Іваном Драгуном дано доручення здійснити необхідні заходи для виготовлення проектно-кошторисної документації на встановлення сонячних батарей на водоочисних спорудах КП «Житловик», підготувати необхідний перелік документів для звернення до Міжвідомчої комісії з надання статусу захищеного споживача електричної енергії.
Обговорили і питання вивезення побутових відходів з території сіл, які увійшли до складу Бурштинської територіальної громади, на підставі актів приймання виконаних підрядних робіт за кошторисом на забезпечення екологічно безпечного збирання, перевезення, захоронення, утилізації ТПВ. З 01.06.2021 заплановано дійснювати вивезення побутових відходів з території сіл, які увійшли до складу Бурштинської територіальної громади, на підставі укладених договорів з індивідуальними споживачами (населенням).
Також було надано доручення КП “Житловик” та іншим відповідальним виконавцям опрацювати звернення від мешканців громади та в найкоротші терміни усунути проблеми. Проте, як наголосив Іван Драгун, не всі роботи є можливість виконати відразу, в силу погодніх умов, фінансової спроможності деякі питання потребують більше часу для вирішення, але, усі звернення залишаються на контролі.
Попередній Локдаун в державі закінчився. Що надалі заборонено, а що дозволено

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

Понеділок – четвер: 08:00 – 17:15
П’ятниця: 08:00 – 16:00
Обідня перерва: 12:00 – 13:00
Субота – неділя: вихідний

В розробці

Бурштинська міська рада © 2021. Всі права захищено