ВОЄННИЙ СТАН

22 травня — Міжнародний день збереження біологічного різноманіття (флори і фауни Землі).

22 травня — Міжнародний день збереження біологічного різноманіття (флори і фауни Землі).

Щороку 22 травня увесь світ відзначає Міжнародний День біорізноманіття – це ще одна нагода звернути увагу широкої спільноти на актуальні проблеми збереження біоти, яка є фундаментом духовного і  фізичного здоров’я будь – якої нації

Ця дата встановлена на честь прийняття 22 травня 1992 року Конвенції про біорізноманіття. Це свято – заклик до кожної людини чиїм домом стала наша планета. Буквально з кожним днем біологічне різноманіття Землі скорочується. Все це змінює екологічний баланс на планеті і загрожує серйозними незворотними наслідками.

На жаль, людина стала головним ворогом природи. В цей день прийнято згадувати про те, що 60% всієї екологічної системи бездумно використовується людьми. Це природним чином впливає на збереження біологічних видів. Вчені прогнозують, що ця ситуація сильно погіршиться протягом наступних 50 років.

За  даними Всесвітнього союзу охорони природи, основними факторами, які впливають на біологічне різноманіття є зміна природного середовища, її забруднення процес опустелювання, демографічне зростання  на планеті, використання  ресурсів які  дарує людині природа.

Головне завдання Міжнародного дня біорізноманіття – привернути увагу громадськості до проблеми безповоротного зникнення на землі багатьох представників флори та фауни.

Доля людства тісно пов’язана з біологічною різноманітністю — різноманітям життя на землі. Біорізноманіття має важливе значення для сталого розвитку та добробуту людини. Це має вирішальне значення для скорочення бідності, у зв’язку з життево важливими товарам і екосистемними послугами, які воно може надати.

Збереження  навколишнього середовища, раціональне використання  природних  багатств гуманне ставлення до тварин – це ознаки цивілізованого суспільства.

В свою чергу ми закликаємо кожного, хто небайдуже ставиться до майбутнього планети, зробити все, щоб біологічне різноманіття збереглося в його   багатющому вигляді якомога довше.

Джерело: земельно-екологічний відділ.

Попередній Індекс споживчих цін у квітні 2019 року.

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Бурштинська міська рада © 2022. Всі права захищено