ВОЄННИЙ СТАН

22 лютого на Прикарпатті перебуває екс-голова Одеської ОДА, політик Міхеіл Саакашвілі

22 лютого на Прикарпатті перебуває екс-голова Одеської ОДА, політик Міхеіл Саакашвілі

22 лютого о 13:00 год. Міхеіл Саакашвілі провів зустріч з працівниками Бурштинської ТЕС. Гість говорив про підрив енергетичної безпеки держави компаніями Ахметова та соціальний захист працівників його підприємств.

Як відомо, бурштинці вимагають росту зарплат та повернення БуТЕС у державну власність, натомість керівники кажуть, що у енергетиків й так високі доходи.

“Декілька днів тому ми були на Волині, там та ж сама ситуація, вони розповідають про збитки, та те що в них (Ахметова) немає грошей хоча ми всі розуміємо що це брехня”, – сказав Саакашвілі.

Крім того у своєму виступі політик наголосив, що фірми донецького олігарха не піклуються про екологію.

Здалася дивною Саакашвілі і позиція держави щодо торговельної блокади, адже виходить, що влада захищає інтереси ТЕС Ахметова і відповідно, його доходи. Він наголосив, що продукція тієї є БуТЕС, яка працює на вугіллі, йде на експорт, тобто під загрозою лише прибутки бізнесмена. Також екс-голова Одеської ОДА заявив, що за гроші Ахметова утримуються депутати і чиновники Адміністрації Президента.

“Всі ці розмови про те, що якщо не буде антрациту (вугілля) – зупиниться вся енергетика, то ось цифри…Лише 12,5 % виготовленої в країні електрики формується з антрациту. Нам з телевізора розказують абсолютну брехню”, – сказав політик.

Натомість народ залякують відключеннями. Тому він закликав, аби люди об’єднували проти влади та проти монополії Ахметова.

“У однієї людини в кишені і енергоресурси, і виробничі потужності, і мережі, і комісія, яка встановлює тарифи, і влада України і президент України – вони всі в кишені Ахметова. Крайні – ці працівники та народ”, – додав Саакашвілі.

burshtinska-TES-Saakashvili- burshtinska-TES-Saakashvili-0 burshtinska-TES-Saakashvili--890x395

GALKA.IF.UA
Опубліковано 22.02.2017 року

Попередній Про надання реквізитів для перерахування грошових коштів

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

понеділок: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-13:00
вівторок-четвер: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-12:45
п’ятниця: 08:00-15:00
обідня перерва – 12:00-12:45
Субота – неділя: вихідний

Бурштинська міська рада © 2023. Всі права захищено