ВОЄННИЙ СТАН

20 квітня 2021 року працівниками служби у справах дітей – проведено профілактичний рейд по сім’ях

20 квітня 2021 року працівниками служби у справах дітей – проведено профілактичний рейд по сім’ях

20 квітня 2021 року працівниками служби у справах дітей Бурштинської міської ради: начальником служби у справах дітей Козар С. О., головним  спеціалістом служби у справах дітей Кравець О. М., студенткою  2 курсу Прикарпатського університету ім. Василя Стефаника Лябигою І.М., яка проходить практику згідно з розпорядженням міського голови Бурштинської міської ради №119-к/тр від 12.04.2021р. спільно з старшим інспектором ювенальної превенції Чіх О.І. проведено профілактичний рейд по сім’ях, які перебувають у складних життєвих обставинах згідно з наказом  «Про здійснення профілактичного рейду», з метою перевірки умов проживання та виховання дітей, які опинились у складних життєвих обставинах, попередження скоєння насильства над дітьми в сім’ях.

Під час здійснення рейду відвідано 7 дітей, які проживають в  3 сім’ях. За результатами відвідування складено акти обстеження умов проживання дітей.

Під час здійснення рейдового виїзду відвідано родину, де в одному будинку проживають дві сім’ї. В одній сім’ї проживає двоє дітей,а в другій-троє дітей. Мати одної із сімей вела себе неадекватно,чинила супротив і хамила працівнику поліції. З’ясовано, що умови проживання цих  сімей незадовільні- на час обстеження в кімнатах не прибрано, санітарно – гігієнічний стан потребує покращення, проте в будинку тепло, діти забезпечені одягом, продуктами харчування.

Також відвідано сім’ю, де проживає одна дитина. Умови проживання  дитини  задовільні, на час обстеження в кварирі прибрано, тепло, дитина забезпечена продуктами харчування та одягом.

Третя сім’я, яку планувалось відвідати, де проживає неповнолітня дитина, на момент обстеження не була присутня вдома. Працівниками залишено повідомлення терміново зв’язатись з службою.

Служба у справах дітей Бурштинської міської ради

 

Попередній В рамках програми Бурштинської міської ради “Безпечне місто” по автомобільній дорозі Н-09 Мукачево-Львів встановлено макети школяра “пішохідний перехід”.

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

понеділок: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-13:00
вівторок-четвер: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-12:45
п’ятниця: 08:00-15:00
обідня перерва – 12:00-12:45
Субота – неділя: вихідний

Бурштинська міська рада © 2023. Всі права захищено