20 грудня на черговій сесії депутати затвердили бюджет міста на 2020 рік.

20 грудня на черговій сесії депутати затвердили бюджет міста на 2020 рік.

20 грудня відбулося 85 засідання міської ради, в ході якого було прийнято головне та одне з найочікуваніших рішень – бюджет міста на 2020 рік, який презентувала начальник фінансового відділу Ольга Петровська (переглянути презентацію).

Досить резонансним було питання порядку денного “Про максимальне приведення фактичної мережі закладів загальної та середньої освіти м. Бурштин до формули розрахунку освітньої субвенції”. Першим пунктом даного проекту рішення  було заплановано призупинення навчання в 10 класі Бурштинської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 та об’єднання деяких класів в інших школах, гімназії та НВК. Як зазначив перший заступник міського голови Володимир Гулик, даний проект рішення винесено на розгляд депутатів з метою приведення мережі закладів освіти міста до розрахунку державної субвенції, щоб в подальшому не виникало ситуацій із оплатою праці як у цьому році. Проте, після довгого обговрення за участю представників освіти прийняли рішення повернутися до цього питання в травні 2020 року.

Також під час засідання депутати надали дозвіл бурштинській майстрині на використання герба і прапора міста для виготовлення сувенірної продукції, прийняли рішення про припинення членства в Асоціації органів місцевого самоврядування “Єврорегіон Карпати Україна – Карпатська агенція регіонального розвитку”, затвердили програми фінансової підтримки ГО “Бурштинська міська федерація футболу”, ГО НФК  “Бурштин-юнаки U14-U16”, затвердили містобудівну документацію “Детальний план території для будівництва багатоквартирного житлового будинку по вул. Шухевича” та інші господарські та земельні питання.

Секретар ради Богдан Рибчук прозвітував про виконання програми “Безпечне місто 2017-2019 роки”, зокрема він зазначив, що на облаштування  серверної кімнати, придбання та встановлення відеокамер, супутнього обладнання,  підключення системи відео спостереження до Інтернету та щомісячну абонентну плату за послуги  Інтернету з міського бюджету було використано у 2018 році  111821,8 грн.,  у  2019 році 223023,0 грн. Компанією ДТЕК було профінансовано побудову локальної мережі, придбання та встановлення 3 (трьох) відеокамер з високою роздільною здатністю для зчитування номерних знаків, супутнього обладнання на загальну суму 279000,0 грн. На сьогоднішній день по місту встановлено та підключено 32 відеокамери. Облаштовано серверну кімнату. Відео інформація передається в он-лайн режимі на чергову частину Галицького відділення поліції Тисменецького відділу поліції в Івано –Франківській області. Також затверджено продовження програми на 2020-2025 роки.

 

 

 

Попередній Рішення 85 сесії сьомого скликання від 20.12.2019 року

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Бурштинська міська рада © 2022. Всі права захищено