16 відкритий онлайн-діалог міського голови Р. Джури з громадою м. Бурштин та с. Вигівка

16 відкритий онлайн-діалог міського голови Р. Джури з громадою м. Бурштин та с. Вигівка

4 липня в приміщенні Центру громадської активності через соціальну мережу Facebook відбувся черговий онлайн-діалог міського голови Роксолани Джури з мешканцями м. Бурштин та с. Вигівка.

Протягом 2 годин до діалогу долучилося близько 100 учасників, які мали змогу задати міському голові свої запитання, отримати на них вичерпні відповіді та звернути увагу керівництва на проблеми, які належать до компетенції міської ради. Загалом, уже традиційно більшість питань стосувалися житлово-комунальної, освітньої сфери, також було озвучено.так звані “сезонні” питання – косіння трави, очищення парку ім. Т. Шевченка, благоустрій зони біля Бурштинського водосховища, робота фонтану тощо.

//

Основні тези, які також було озвучено в ході відповідей на запитання:

  • продовжуються проблеми з косінням трави., оскільки для цього виду робіт, як і для очищення парку, відповідно до законодавства не можна використовувати екологічні кошти
  • розпочато роботу над перетворення КО “Бурштинська центральна міська лікарня” на комунальне некомерційне підприємство. Існує багато ризиків, поступово разом будемо вирішувати проблему, хоча вже зараз в бюджеті не вистачає коштів виплатити бюджетним сферам заробітніх плат.
  • завершуємо реалізацію програми “Безпечне місто”, по місту уже встановлено 32 камери з чудовою якістю зображення, обладнано серверну, кімнату, коли остаточно усе буде зроблено – усе обладнання буде передано в Галицьке відділення поліції.
  • успішно закінчуються роботи по реконструкції приміщення ЦНАП, у нас спільними зусиллями вийшло сучасне приміщення, ще доробимо фасад, але уже найближчим часом будемо його відкривати, з послугами ЦНАПу можна ознайомитися на сайті.
  • екологічним моніторингом повітря в місті уже з наступного тижня буде займатися організація, яка виграла тендер, який відбувся за всіма правилами, результати екологічного моніторингу за сприянням Львівської міської ради – оприлюднено на сайті. В основному там сказано, що для того, щоб зробити остаточні висновки потрібно зробити більш детальний аналіз, а одного дня для цього не достатньо.;
  • на території ЗОШ №2 триває будівництво спортивного майданчика в рамках проекту “Давай грай”;
  • з 7 червня після ремонту почав пацювати басейн міста
  • фонтан буде працювати, але ще не скоро, потрібно зробити багато ремонтних робіт

Усі заходи, які заплановані на липень оперативно будуть висвітлені в рубриці “Анонси” на офіційному сайті Бурштинської міської ради та в групі Facebook.


Нагадуємо, що відкриті онлайн-діалоги міського голови з мешканцями відбуваються кожного першого четверга місяця на офіційній сторінці АМЕР Прикарпаття в мережі Facebook. Запрошуємо активно долучатися та отримувати актуальну інформацію з перших уст.

Поділитися статтею

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

понеділок: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-13:00
вівторок-четвер: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-12:45
п’ятниця: 08:00-15:00
обідня перерва – 12:00-12:45
Субота – неділя: вихідний

Бурштинська міська рада © 2023. Всі права захищено