ВОЄННИЙ СТАН

«16 днів проти насильства» Бурштинська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2

«16 днів проти насильства» Бурштинська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2

05.12.2019 року, в рамках продовження Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства», за запрошенням з інформаційною кампанією було відвідано Бурштинську ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 старшим інспектором ювенальної превенції Оксаною Чіх та працівниками служби у справах дітей Бурштинської міської ради: спеціалістом І категорії Василиною Атаманюк та керівником служби Світланою Козар.

Всіх учасників заходу привітали з Днем волонтера, який власне і відзначається 5 грудня. Далі в ході кампанії було проведено обговорення видів насильства, шляхи вирішення, протидія боулінгу.

В інформаційно-роз’яснювальній роботі взяли участь 73 учні, які навчаються в 8-9 класах вищезгаданого закладу.

З кількості запитань, які давали учні стає зрозумілим, що тема насильства є досі актуальною в сучасному світі, потребує обговорення та компетентного вирішення. Було приємно, що не тільки учні, але й вчителі переймаючись проблемами сучасного покоління також ставили запитання та брали участь в обговоренні.

При нагоді хочемо подякувати адміністрації закладу та практичному психологу Скирко Л.М. за запрошення та чітку організацію для проведення даного заходу.

Служба у справах дітей  Бурштинської міської ради

Попередній Вітання міського голови з Днем місцевого самоврядування! !

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Бурштинська міська рада © 2022. Всі права захищено