ВОЄННИЙ СТАН

13 січня відбулось позачергове засідання виконавчого комітету

13 січня відбулось позачергове засідання виконавчого комітету

13 січня відбулось позачергове засідання виконавчого комітету, в ході якого було затверджено Порядок формування фонду житла для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб та Порядок надання в тимчасове користування житлових приміщень з фонду житла для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб”, які чітко визначають необхідні умови та механізми формування та надання в користування такого житла.
Також з метою ведення обліку, визначення осіб, яким будуть надані житлові приміщення з фонду житла для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб утворено житлову комісію з обліку внутрішньо переміщених осіб та надання житлових приміщень для тимчасового проживання внутрішньо переміщеним особам.
Також на засіданні було сформувано фонд житла для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб, до складу якого включено однокімнатну квартиру по вул. В. Стуса, 24/49 в м. Бурштин.
З усіма прийнятими рішеннями можна ознайомитись на офіційному сайті Бурштинської міської ради
Попередній Протокол засідання погоджувальної комісії щодо розгляду ДПТ для будівництва та обслуговування фермерських нежитлових будівель в с. Насташине

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Бурштинська міська рада © 2022. Всі права захищено