ВОЄННИЙ СТАН

10 травня – МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ МІГРУЮЧИХ ПТАХІВ

10 травня – МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ МІГРУЮЧИХ ПТАХІВ

Всесвітній день мігруючих птахів спирається на міцні партнерські відносини. Зокрема,  ключові організації, які беруть участь в охороні мігруючих птахів, вживають заходи на міжнародному рівні і координують свою діяльність за річною тематикою кампанії.

Всі заходи, організовані для Всесвітнього дня мігруючих птахів об’єднані спільною темою. З 2017 року такою темою є: «Їхнє майбутнє наше майбутнє», WMBD проллє світло на тему «Сталий розвиток для диких тварин і людей». WMBD 2017 підкреслить взаємозалежність людей і природи, і особливо людей, і мігруючі тварини – зокрема птахів, так як вони співіснують на одні й ті ж планеті і таким чином мають одні і ті ж обмежені ресурси.

У 2017 кампанія буде спрямована на підвищення інформованості про необхідність сталого управління нашими природними ресурсами, демонструючи, що збереження птахів також має вирішальне значення для майбутнього людства.

Усі тематичні матеріали розміщені у вільному доступі на офіційному веб-сайті www.worldmigratorybirdday.org

 

Попередній З Державного бюджету виділятимуть кошти на придбання спеціально обладнаних автомобілів для перевезення осіб з інвалідністю

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Бурштинська міська рада © 2022. Всі права захищено