ВОЄННИЙ СТАН

1 жовтня – день ветеранів та людей похилого віку

1 жовтня – день ветеранів та людей похилого віку

1348927946_0_zoom_width_300Другий місяць осені починається з відзначення в усьому світі Міжнародного дня людей похилого віку, проголошеного Генеральною Асамблею ООН. А в Україні це також і День ветерана.

Рішення про щорічне відзначення в Україні Міжнародного дня громадян похилого віку та створення належних умов соціального захисту пенсіонерів, інвалідів, одиноких непрацездатних громадян затверджено урядовою постановою від 26 вересня 1997 року № 1066 «Про щорічне відзначення Міжнародного дня громадян похилого віку”.

Цей день є виявом поваги суспільства до людей старшого покоління, які є носіями кращих трудових традицій та духовних скарбів. Це хороша нагода уважніше поглянути на проблеми літніх людей, задуматися над шляхами їх вирішення. І це гарний привід ще раз подякувати ветеранам війни та праці, нашим батькам і матерям, старшим друзям і колегам, які передають нам свій життєвий досвід і є взірцем для наслідування молодим поколінням.

Літній вік людини – зовсім не означає, що вона нікому не потрібна, нінащо нездатна. Навпаки – те що може літня людина, не по силі більш молодим. І мова зовсім не про сили і енергію, яка властива молодому поколінню, а про досвід і терпіння, наполегливість та здатність досягати поставлених завдань, ментальної гнучкості й толерантності, яка присутня у більшості літніх людей.

Дуже приємно отримувати слова подяки від ветеранів про те, що їх не забувають, шанують, цікавляться їхньою долею. Для кожного спеціаліста найважливіше, щоб люди поважного віку, які звертаються до управління за консультаціями, отримали кваліфіковану допомогу, чуйне ставлення до їх життєвих проблем і, насамперед, залишились вдоволені результатами і рівнем обслуговування.

. Станом на 1 жовтня 2015 року на обслуговуванні сектору соціального обслуговування одинноких громадян СЗН Бурштинської міської ради перебуває 73 особи, 20 з них отримує соціальне обслуговування на дому соціальними працівниками.

Упродовж 2015 року для 11людей похилого віку та ветеранів безкоштовно було надано путівки на санаторно-курортне лікування, 6 осіб забезпечені технічними засобами реабілітації. Щорічну одноразову допомогу до 9 Травня отримали 324 ветеранів війни.
До дня людей похилого віку,керуючись рішенням сесії міської ради «Про схвалення програми соціальної підтримки окремих категорій громадян м.Бурштин та с.Вигівка» для 73 літніх людей виділено матеріальну допомогу..

Постійно здійснюється перевезення пільгових категорій громадян. На даний час для перевізників автотранспортом відшкодовано 53677 грн., залізничним транспортом – 61250грн.

Бажаємо всім ветеранам та людям похилого віку міста Бурштин та села Вигівка міцного здоров’я, добра, радості, довголіття, миру та злагоди у ваших душах. Нехай в цьому стрімкому світі завжди по-особливому світиться родинний теплий вогник – вічне джерело наснаги.

Відділ соціального захисту населення

Опубліковано: 01.10.2015

Попередній Стан виплати заробітної плати на підприємствах, в організаціях міст і районів області на 1 вересня 2015 року

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

понеділок: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-13:00
вівторок-четвер: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-12:45
п’ятниця: 08:00-15:00
обідня перерва – 12:00-12:45
Субота – неділя: вихідний

Бурштинська міська рада © 2023. Всі права захищено