1 жовтня – день ветеранів та людей похилого віку

1 жовтня – день ветеранів та людей похилого віку

Другий місяць осені починається з відзначення в усьому світі Міжнародного дня людей похилого віку, проголошеного Генеральною Асамблею ООН. А в Україні це також і День ветерана.

Рішення про щорічне відзначення в Україні Міжнародного дня громадян похилого віку та створення належних умов соціального захисту пенсіонерів, інвалідів, одиноких непрацездатних громадян затверджено урядовою постановою від 26 вересня 1997 року № 1066 «Про щорічне відзначення Міжнародного дня громадян похилого віку”.

Цей день є виявом поваги суспільства до людей старшого покоління, які є носіями кращих трудових традицій та духовних скарбів. Це хороша нагода уважніше поглянути на проблеми літніх людей, задуматися над шляхами їх вирішення. І це гарний привід ще раз подякувати ветеранам війни та праці, нашим батькам і матерям, старшим друзям і колегам, які передають нам свій життєвий досвід і є взірцем для наслідування молодим поколінням.

Літній вік людини – зовсім не означає, що вона нікому не потрібна, нінащо нездатна. Навпаки – те що може літня людина, не по силі більш молодим. І мова зовсім не про сили і енергію, яка властива молодому поколінню, а про досвід і терпіння, наполегливість та здатність досягати поставлених завдань, ментальної гнучкості й толерантності, яка присутня у більшості літніх людей.

Дуже приємно отримувати слова подяки від ветеранів про те, що їх не забувають, шанують, цікавляться їхньою долею. Для кожного спеціаліста найважливіше, щоб люди поважного віку, які звертаються до управління за консультаціями, отримали кваліфіковану допомогу, чуйне ставлення до їх життєвих проблем і, насамперед, залишились вдоволені результатами і рівнем обслуговування.

Станом на 1 жовтня 2018 року на обслуговуванні сектору соціального обслуговування одиноких громадян СЗН Бурштинської міської ради перебуває 61 особа, 28 з них отримує соціальне обслуговування на дому соціальними працівниками.

Упродовж 2018 року для 16 людей похилого віку та ветеранів безкоштовно було надано путівки на санаторно-курортне лікування, 35 осіб звернулись до відділу соціального захисту населення для забезпечені технічними засобами реабілітації.

З метою покращення якості життя одиноких громадян похилого віку, керуючись програмою захисту населення міста Бурштин та села Вигівка на 2018 рік виділено кошти для надання одноразової матеріальної грошової допомоги для одиноких громадян, загальна сума якої становить 11600 гривень.

Спільно з залученням учнівської, студентської молоді планується надання допомоги громадянам похилого віку у прибиранні присадибних ділянок, подвір’я, закупівлі продуктів харчування тощо. У Будинку культури імені Т.Г. Шевченка буде проведено концерт за участю гурту «Горицвіт».

Бажаємо всім ветеранам та людям похилого віку міста Бурштин та села Вигівка міцного здоров’я, добра, радості, довголіття, миру та злагоди у ваших душах. Нехай в цьому стрімкому світі завжди по-особливому світиться родинний теплий вогник – вічне джерело наснаги.

Відділ соціального захисту населення

 

Попередній 21-23 вересня на Волині в м.Ковель відбулися ХХХІV Всеукраїнські відкриті змагання з веслування на байдарках і каное

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

Понеділок – четвер: 08:00 – 17:15
П’ятниця: 08:00 – 16:00
Обідня перерва: 12:00 – 13:00
Субота – неділя: вихідний

В розробці

Бурштинська міська рада © 2021. Всі права захищено