ВОЄННИЙ СТАН

1 червня відсвяткували День захисту дітей

1 червня відсвяткували День захисту дітей

1 червня служба у справах захисту дітей Бурштинської міської ради провела свято до Міжнародного дня захисту дітей.

Наші діти – це найдорожче, що у нас є. Саме у дітях хочеться бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край. Якими вони виростуть, такою буде і наша майбутня держава. Бережіть їх!” – зазначила керівник служби Світлана Козар.

Розпочалося свято з майстер-класу по аеродизайну, під час якого діти навчилися виготовляти з повітряних кульок цікаві предмети. Не обійшлося і без традиційного малюнку на асфальті на тему “Сонце і літо – щасливі діти”, де дітки могли дати волю своїм фантазіям. Оцінювати суворо такі творіння організатори конкурсу не бралися, адже запал в очах та радісні посмішки на обличчях дітей і їх батьків – ось найбільша нагорода. Усі учасники отримали подарунки.

До святкування також долучилися Молодіжна рада м. Бурштин, яка влаштувала для дітей солодкий стіл з різними смаколиками. Активісти Бурштинського міського осередку об’єднання “Самопоміч” спільно з депутатом обласної ради Богданом Станіславським організували чудову фотосесію для дітей в українському стилі. Кожен учасник фотосесії отримав кольоровий календарик на 2019 рік із своїм зображенням.

Організаційний відділ

Фото в альбомі на сторінці Бурштинської міської ради в мережі Facebook – переглянути

 

Попередній Рішення засідання виконавчого комітету від 28.05.2019 року

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Бурштинська міська рада © 2022. Всі права захищено