Комісія для проведення обстежень житлово-побутових умов проживання громадян

05.02.2021 55 “Про створення комісії для проведення обстежень житлово-побутових умов проживання громадян” – переглянути


Склад
комісії по складанню актів обстеження житлово-побутових умов
проживання мешканців територіальної громади

В. Чуйко, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради – голова комісії;
Н. Кицела, керуючий справами виконавчого комітету – заступник голови комісії;

Члени комісії:
Г. Джочка, провідний спеціаліст сектору житлово комунального господарства і обліку комунального майна;
Л. Петрів, архіваріус архівного відділу;
Н. Борис, спеціаліст І категорії з питань надання допомоги захисникам АТО/ООС;
Н. Марчук, провідний спеціаліст організаційного відділу.


1) Бовшівський старостинський округ:

О. Ріжко, староста старостинського округу – голова комісії;

Члени комісії:
О. Перегінець, діловод земельного відділу;
О. Мацьків, завідувач клубу с. Бовшів.


2) Насташинський старостинський округ:

Я. Николяк, староста старостинського округу – голова комісії;

Члени комісії:
М. Лижичка, діловод загального відділу;
О. Муховська, завідувач клубу с. Насташине.


3) Дем′янівський старостинський округ:

С. Вербовський, староста старостинського округу – голова комісії;

Члени комісії:
О. Лесів, діловод загального відділу;
К.Дяченко, завідувач клубу с. Дем′янів.


4) Старомартинівський старостинський округ:

О. Харів, староста старостинського округу – голова комісії;

Члени комісії:
О. Ляшеник, діловод загального відділу;
О. Воян, завідувач клубу с. Старий Мартинів.


5) Юнашківський старостинський округ:

Л. Кліщ, староста старостинського округу – голова комісії;

Члени комісії:
М. Лосик, діловод загального відділу;
Г. Робур, завідувач клубу с. Юнашків.


6) Задністрянський старостинський округ:

Б. Мазурик, староста старостинського округу – голова комісії;

Члени комісії:
М. Трач, діловод загального відділу;
Г. Леочко, завідувач клубу с. Задністрянськ.


7) Коростовичівський старостинський округ:

І. Борис, староста старостинського округу – голова комісії;

Члени комісії:
Г. Процак, діловод загального відділу;
О. Дмитрик, завідувач клубу с. Коростовичі.


8) Озерянський старостинський округ:

А. Гаврилишин, староста старостинського округу – голова комісії;

Члени комісії:
О. Гречух, діловод загального відділу;
І. Моцна, завідувач клубу с. Озеряни.


9) Тенетниківський старостинський округ:

М. Кропельницький, староста старостинського округу – голова комісії;

Члени комісії:
Н. Якубовська, діловод загального відділу;
М. Пирч, завідувач бібліотекою.


10)Сарниківський старостинський округ:

С. Копаниця, староста старостинського округу – голова комісії;

Члени комісії:
М. Пригода, діловод загального відділу;
Г. Турчин, завідувач клубу с. Сарники


Опубліковано: 08 Лютого 2021 року о 18:07 год.

Залишити відповідь