ВОЄННИЙ СТАН

Відбулося чергове засідання виконавчого комітету Бурштинської міської ради (основні рішення)

Відбулося чергове засідання виконавчого комітету Бурштинської міської ради (основні рішення)

29 вересня відбулося чергове засідання виконавчого комітету Бурштинської міської ради, в ході якого було прийнято 24 проєкти рішень.

Два питання, які розглянули на засіданні виконкому стосувалися встановлення дорожних знаків. На основі звернення депутата Бурштинської міської ради Богдана Рибчука та з метою забезпечення безпеки дорожнього руху і збільшення терміну придатності автомобільної дороги комунального підпорядкування прийнято рішення про надання дозволу на встановлення дорожніх знаків «Рух вантажних автомобілів заборонено» у м. Бурштин по вул. Енергетиків у наступних ділянках дороги – заїзд зі сторони автомобільної дороги Т-09-10 «Бурштин – Калуш» та заїзд зі сторони автомобільної дороги державного значення, загального користування Н-09 «Мукачево – Львів». А також з метою забезпечення правопорядку, виконавчий комітет погодив встановлення дорожніх знаків на об’єктах технічної інфраструктури ДТЕК Бурштинської ТЕС: «Зупинка заборонена»; «Стоянка заборонена»; «Рух вантажних автомобілів заборонено».

З метою відродження, збереження та популяризації пісенної, хореографічної музичної спадщини та створення належних умов для культурно – естетичного збагачення жителів Бурштинської громади було затверджено Положення про проведення Західного регіонального фестивалю-конкурсу молодих виконавців сучасної української пісні і танцю «Бурштинове намисто», який щорічно проводиться у вересні місяці в рамках відзначення Дня міста Бурштина.

Головний спеціаліст земельно-екологічного відділу Світлана Августин ознайомила членів виконавчого комітету з  актами обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню по вул. Січових Стрільців (біля адмінбудівлі міської ради, біля магазину “Берегиня”, на території біля ринку), у сквері «Небесної Сотні», які склала комісія з обстеження зелених насаджень. Зокрема, було зазначено, що згідно висновку науковців Галицького НПП, дані дерева  жодної наукової та природоохоронної цінності не мають, господарська цінність цих дерев  є мінімальною, оскільки  деревина є дров’яною. Дерева  знаходяться  у незадовільному стані, сухостійні, аварійні, досягли вікової межі, тому такі дерева підлягають видаленню. За результатми обговорення прийнято рішення силами та засобами КП «Житловик» провести роботи з видалення дерев, відповідно до складених комісією актів.

Також члени виконавчого комітету, розглянувши протокол Координаційного комітету надання допомоги учасникам АТО та ОСС, включили до списку учасників АТО та ООС військовослужбовця із с. Задністрянське, яка бере участь в операції об’єднаних сил в Східних областях України. Нагадаємо, що усі включені до списку учасників АТО та ОСС , а також члени їх сімей мають можливість отримати матеріальну, соціальну чи іншу допомогу.

Начальник відділу у справах молоді та спорту Марія Козар в ході засідання виконавчого комітету доповіла про підсумки оздоровлення і відпочинку дітей та молоді Бурштинської територіальної громади за 2021 рік, а начальник загального відділу Марія Яцик доповіла про стан виконавської дисципліни  в роботі з документами у  структурних підрозділах  Бурштинської міської ради за І півріччя 2021. Зокрема, було зазначено, що до Бурштинської  міської ради за І півріччя 2021 року надійшло: 2221 вхідний документ та 345 звернень громадян. Традиційно, найбільш характерною тематикою, що порушують жителі Бурштинської  громади, є питання комунального господарства (20% від загальної кількості питань). Найчастіше у цій тематиці порушувались питання щодо ремонту покрівель багатоповерхових будинків, щодо співфінансування заходів із заміни вікон, дверей в під’їзді будинку, відновлення вуличного освітлення, щодо надання не якісної послуги центрального опалення та теплопостачання, про відсутність послуги функціонування ліфта, про облаштування прибудинкової території місцями для паркування автомашин. 18,6% звернень стосувалися аграрної політики та земельних відносин, зокрема, авторами звернень порушувались питання щодо виділення земельних ділянок і їх приватизації, про включення, в перелік продажу права оренди земельних ділянок, земельні ділянки комунальної власності, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, землі громадської забудови, які пропонуються для продажу на земельних торгах (аукціонах), врегулювання земельних конфліктів тощо. Крім цього, мешканці зверталися із питаннями соціального захисту, житлової політики, освіти, охорони здоров’я. Актуальними питаннями були забруднення навколишнього середовища, ліквідація наслідків надзвичайних ситуацій внаслідок буревію та відшкодування коштів за завдані збитки ним.

Затвердили члени виконавчого комітету положення та посадовий склад комісії з питань евакуації Бурштинської територіальної громади, яка є робочим органом виконавчого комітету міської ради, що відповідає за планування евакуації на місцевому рівні, підготовку населення до здійснення заходів з евакуації, підготовку органів з евакуації до виконання завдань за призначенням, здійснення контролю за підготовкою проведення евакуації, приймання і розміщення евакуйованого населення, матеріальних і культурних цінностей.

Також з метою призначення грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення для деяких категорій осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, брали участь у бойових діях на території інших держав, брали участь в Революції Гідності, а також членів їх сімей створено відповідну комісію щодо розгляду заяв та затверджено її склад.

Затвердили і проектну документацію за робочим проектом «Реконструкція пам’ятника воїнам, загиблим під час Першої світової війни”. Місце розташування пам’ятника – цвинтар в с. Старий Мартинів

У зв’язку із реорганізацією житлово-комунальних структур Бурштинської міської територіальної громади, КП «Житловик», КП «Еко-Сервіс Бурштинської міської ради» , КП «Житлово-експлуатаційне господарство Бурштинської міської ради», КНП «Бурштинська центральна міська лікарня» та старостинські округи визначено такими, на яких правопорушники та засуджені будуть виконувати громадські роботи, які полягають у виконанні особою, яка вчинила адміністративне правопорушення, у вільний від роботи чи навчання час безоплатних суспільно корисних робіт та суспільно корисні роботи які полягають у виконанні особою, яка вчинила адміністративне правопорушення, оплачуваних робіт.

Також традиційно в ході засідання розглянули заяви від мешканців Бурштинськї громади про оформлення права власності на квартиру, на житлове приміщення,про зарахування на квартирний облік, про видачу ордеру на житлове приміщення,про звільнення від оплати за харчування дітей у закладах загальної середньої освіти та у закладах дошкільної освіти Бурштинської територіальної громади.

Попередній Онлайн-трансляція засідання 19 сесії міської ради восьмого скликання від 30.09.2021

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

понеділок: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-13:00
вівторок-четвер: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-12:45
п’ятниця: 08:00-15:00
обідня перерва – 12:00-12:45
Субота – неділя: вихідний

Бурштинська міська рада © 2023. Всі права захищено